R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatSulmierzyce walczą do końca

Sulmierzyce walczą do końca

Minął pierwszy miesiąc rowerowych zmagań w ramach ogólnopolskiego projektu „odLOTTOwa jazda z OSHEE” w której gmina Sulmierzyce walczy o środki na budowę placu manewrowego dla rowerzystów oraz zakup rowerów. 

Drużyna Gminy Sulmierzyce dotychczas przejechała 8702.94 km co plasuje ją na dwunastej pozycji wśród pięćdziesięciu organizacji, które przystąpił do konkursu. Codziennie do tej puli dochodzą kolejne kilometry, ponieważ Sulmierzyce nie poddają się w dalszej walce o wysoką lokatę.

Dobrym przykładem świeci tutaj wójt gminy Sulmierzyce Gabriel Orzeszek. Włodarz nie tylko promuje rowerowe zmagania ale aktywnie w nich uczestniczy, przejeżdżając do tej pory dystans siedmiuset kilometrów. W ramach projektu organizowane są również rajdy rowerowe. Pierwszy odbył się 23 lipca i pomimo deszczowej pogody cieszył się dużym zainteresowaniem. Udział w nim wzięło około 80 rowerzystów, a trasa liczyła ponad 50 km.

6 sierpnia o godz. 15:00 z parkingu przy stadionie Unii wystartuje kolejny rajd. Trasa zaplanowana jest przez: Sulmierzyce – Anielów – Kodrań – Chorzenice – Marcinów – Łuszczanowice – Wolica – Czyżów – Kleszczów – Żłobnica – Dębina – Dygudaj. Na Dygudaju rajd zakończy wspólne biesiadowanie przy ognisku. Osoby zainteresowane wspólnym kręceniem kilometrów proszone są o zapisywanie się na poniższy adres e-mail: rajd@sulmierzyce.eu

Jeśli Ty również chcesz pomóc Sulmierzycom dołącz do wspólnej zabawy. Kliknij w link https://endomondo.com/teams/33637116 i dołącz do drużyny Sulmierzyc. Zmagania rowerzystów potrwają do 15 września. Aplikacja uwzględnia wszystkie aktywności rowerowe – jazda na rowerze, kolarstwo szosowe, kolarstwo górskie.
Zachęcamy do wspólnej zabawy!

R e k l a m a

10 KOMENTARZE

guest

10 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
edmund
edmund
5 lat temu

Nie muszą brać udziału w konkursach stać ich na to. biedaki

Adam13
Adam13
odpowiedział na komentarz  edmund
5 lat temu

Żałosny jesteś i naprawdę żal mi takich ludzi jak Ty. Swoim wpisem wystawiłeś świadectwo o sobie.

trzeźwy
trzeźwy
odpowiedział na komentarz  edmund
5 lat temu

Tych co stać biorą udział i świetnie się bawią. Tych co nie stać siedzą na dupie i marudzą że nie mają pieniędzy. Beka w ch***j 😀

rysio
rysio
odpowiedział na komentarz  trzeźwy
5 lat temu

No rower to chyba każdy tam jakiś ma więc nie mów, że trzeba niewiadomo jaką kasę. Poza tym akces do projektu był darmowy więc nie ważne czy to Sulmierzyce, Strzelce, Rząśnia, Brzeźnica czy inny Kiełczygłów wystarczył pomysł. Super inicjatywa wg mnie.

trzeźwy
trzeźwy
odpowiedział na komentarz  rysio
5 lat temu

Wyczuwam problem z czytaniem ze zrozumieniem.

rysio
rysio
odpowiedział na komentarz  trzeźwy
5 lat temu

No gimbusiarski masz styl pisania to ciężko sens zrozumieć zaiste. Przetłumacz zatem na nasze. Beka w ch***j to możesz starej jak w ciebie rzuci śląskimi z biedronki gimbusie.

trzeźwy
trzeźwy
odpowiedział na komentarz  rysio
5 lat temu

Dobrze rysiu kochany. Wyrzucamy z wpisu „beka w ch***j”.
Zostaje: „Tych co stać biorą udział i świetnie się bawią. Tych co nie stać siedzą na dupie i marudzą że nie mają pieniędzy”.
I nie obrażaj tak bardzo bo karma wraca jak bumerang 🙂

juzio
juzio
odpowiedział na komentarz  trzeźwy
5 lat temu

kupisz ukraine za 100zl – wystarczy nie pic piwka przez tydzien

trzeźwy
trzeźwy
odpowiedział na komentarz  juzio
5 lat temu

Kolejny as logiki. Przeczytaj wpis na który odpowiedziałem a później mój. Może ogarniesz 😀

Adam
Adam
odpowiedział na komentarz  edmund
5 lat temu

Co zazdrosc dupe sciska , hehe biedaczku