R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoIslandzki duet zagra na pajęczańskim złomowisku

Islandzki duet zagra na pajęczańskim złomowisku

Już w niedzielę, 13 sierpnia w Pajęcznie odbędzie się wyjątkowy i odrobinę zaskakujący koncert. W zadziwiającej scenerii złomowiska dla aut wystąpi islandzki duet MYRKVI.

Zespół wystąpi po raz pierwszy w Polsce. Mają na koncie znakomity album REFLECTION. W ich muzyce nastrojowy rock miesza się z folkiem, ale nie brakuje elementów bluesa, czy popu. Lekkie i ładne, a równocześnie intrygujące melodie potrafią szczerze poruszyć i chwycić za serce. Warto dodać, że będzie to już trzecia odsłona niezwykłych koncertów na złomowisku – wcześniej zagrał tam m.in. zespół Sad Smiles, który w tym roku wygrał festiwal Jarocinie.

Organizatorzy ze stowarzyszenia OSIEDLOVE INICJATYWY zapewniają, że muzycznie będzie to niezwykły koncert. – Myrkvi to taka islandzka perełka, która dopiero przedziera się do świadomości muzycznej wielu słuchaczy. Wokalista Magnús Thorlacius, ma absolutnie niepowtarzalną barwą głosu i talent do komponowania chwytliwych utworów. Ma też na koncie nagrodę wokalista roku, prestiżowego konkursy Battle of the Band. Dodatkową wartością tego wydarzenia jest niesamowita oprawa tego koncertu w postaci wielu starych, klimatycznych, rdzawych limuzyn.Zapraszam wszystkich tych, którzy uwielbiają muzyczne podróże – to będzie taka muzyczna translokacja w sam środek islandzkiej duszy – mówi pomysłodawca koncertu Wojciech Beśka.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 13 sierpnia, o godz. 19.30 na ul. Wieluńską 39 – duet MYRKVI zagra w Polsce tylko 5 koncertów (m.in. na Songwriter Festiwal), tym bardziej warto odwiedzić jedno z najbardziej muzycznych złomowisk w Polsce!

R e k l a m a