Jacek Lewera powołany na stanowisko zastępcy burmistrza

155

Nowy zastępca w pajęczańskim urzędzie pracuje już od 2015 roku. Przez ostatnie lata pełnił funkcje asystenta burmistrza Tokarskiego.

Przez niemal trzy ostatnie lata burmistrz Dariusz Tokarski rządził bez zastępcy, po tym, jak na początku 2015 roku ze stanowiska zastępcy burmistrza zrezygnował Sławomir Goszczak. Lukę po swoim zastępcy Tokarski zapełnił Jackiem Lewerą, który został zatrudniony w charakterze asystenta.

W listopadzie tego roku weszła w życie nowelizacja ustawy o pracownikach samorządowych zaproponowana przez stowarzyszenie Kukiz’15. Projekt usuwa z obowiązującej ustawy przepis, na podstawie którego burmistrzowie mogą zatrudniać osoby na stanowiskach doradców i asystentów. W efekcie wprowadzenia nowych przepisów w miniony czwartek Jacek Lewera zakończył pracę na stanowisku asystenta. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron, więc byłemu już asystentowi nie przysługuje odprawa.

W piątek 1 grudnia burmistrz Dariusz Tokarski powołał na swojego zastępcę dotychczasowego asystenta, czyli Jacka Lewerę. Nowy zastępca burmistrza może pochwalić się dużym doświadczeniem w pracy samorządowca, ponieważ do tej pory pełnił funkcję wicestarosty oraz przewodniczącego rady powiatu.

Jestem zadowolony, że otrzymałem taką propozycję i po zastanowieniu podjąłem się tej pracy. Pracowałem już w samorządzie i mam doświadczenie praktyczne oraz posiadam kwalifikacje wynikające z ukończenia studiów podyplomowych – komentuje swój awans Jacek Lewera.

Zmiana stanowiska z asystenta na zastępcę burmistrza wiąże się ze zwiększeniem zakresu obowiązków. Nowy wiceburmistrz będzie prowadził m.in. nadzór nad inwestycjami i sprawami komunalnymi.

155
Odpowiedz

avatar
24 Comment threads
131 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
61 Comment authors
Maramanus deiKrajanjacek lButelka Wódki Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
jan
jan

czyli koalicja PO SGG została oficjalnie zawarta myślę że Pajęczno teraz awansuje do pierwszych 1000 miast zamożnych

RTD
RTD

SGG?

adan
adan

Silna i Gospodarna Gmina

buhaha
buhaha

Czekam kiedy pojawią się dwaj panowie @ p & @ p i zaczną “koncert”

Ktoś
Ktoś

dochodzą do siebie po barbórce w b-towie

hugo
hugo

Kto by ich zaprosił. Po dobrej konsumpcji, to nie można palcem ruszyć. A jeden warował na forum i pisał dyrdymały.

Jan2
Jan2

Jaka koalicja SGG ( Silna Gospodarna Gmina ) z PO ??? Przeciez od 11 lat SGG Tokarskiego i PO to to samo. Przecież przez 11 lat PO nie wystawiało swojego kandydata bo był nim aktualny burmistrz. To że teraz Jacek Lewera jest teraz zastępcą i burmistrz ma 10 radnych na 15 jest wynikiem, ze rządzi ciągle ta sama ekipa.

wyborca
wyborca

I bardzo dobrze. Przynajmniej wiemy kto jest kto

leszek
leszek

Pan Jacek to wporzo gość i gratuluje mu stanowiska

ktoś tam
ktoś tam

PiS dwoi się i troi, żeby wygrać wybory samorządowe. Wiedząc, że jego szanse w zdecydowanej większości gmin są marne, próbuje zmienić ordynację wyborczą. Wiem jedno. Prędzej zagłosuję na diabła, niż na kogoś z PiS-u. Póki co, cieszmy się tym, co mamy, bo będzie dużo gorzej.

hmmm
hmmm

W Pajęcznie obojętnie kto rządzi i tak nic się nie zmienia. Wsadzają na ciepłe posadki zaufanych ludzi i ich rodziny.

Xyz
Xyz

Niewidomy…szkoły są takie jak przed laty, bloki na Przemysłowej teź już były, dom sportu, dom tradycji i kultury w Gajęcicach, remizy w Niwiskach, Makowiskach, Lipinie, Nowych Gajęcicach, parkingi przy kościołach w Makowiskach i Pajęcznie, plac targowy, asfalt i oświetlenie na Kurna Barany, oś Źródelna i wiele innych. Jako mieszkaniec i wyborca też chciałbym więcej, ale tak krawiec kraje, jak materiału staje…

Patriota PL
Patriota PL

Na parking pod kościołem w Makowiskach była organizowana zbiórka przez księdza i to mieszkańcy parafii wyłożyli pieniądze. Za strony burmistrza to MZK tą kostkę układało. Proszę nie pisać jeśli nie ma się o czymś pojęcia bo powstają zakłamane plotki.

ktoś tam
ktoś tam

Robocizna droższa od kostki.

emilia
emilia

nie wiem czy PIS ma ochotę na tak zadłużone Pajęczno

emil
emil

tylko ich dopuść do StołkÓW to się przekonasz co się będzie działo

bob
bob

Na Pajeczno, powiat i wszystkie ościenne gminy

Koń Polski
Koń Polski

Wuefista…

Adi
Adi

Widać nie tylko polonista się nadaje

Butelka Wódki
Butelka Wódki

haha

Rolnik z Niwisk Dolnych
Rolnik z Niwisk Dolnych

…ura,ura,ura!!!…qunie u Tokarskiego…qunie u Lewery…tera zaorają gmine…ura,ura,ura!!!

Chłopo-robotnik z Podmurowańca
Chłopo-robotnik z Podmurowańca

…i niech posadzą śrubokręty…ura,ura,ura!!!

Mieszkaniec Tuszyna
Mieszkaniec Tuszyna

…wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy…
hej,hej,lala,lala,lala…smród,smród,smród!!!…ja jestem z miasta… i gminy Pajęczno…co widać,słychać i cczzuuććć!!!!….to już jest koniec, nie ma już nic trzeba spi..dalać bo wszędzie cczzuućć!!!!

bardzo zły
bardzo zły

U nas w Dylowie Szlacheckim też nieźle wali smrodem…czyli?…jaka władza taki smród…

Rttyy
Rttyy

Porażka na wfie nawet wysłowić się nie umiał

zły
zły

co tu się odpi****a? najpierw go odwołali, później powołali. co za cyrk…

pamiętam tego pana z liceum, z jaką “pasją” i “determinacją” nauczał młodzież wychowania fizycznego i po tym co widziałem nie zatrudniłbym go nawet jako woźnego a tu proszę – zastępca burmistrza 🙂 może to te prestiżowe studia nauczyły go lepszego podejścia do pracy, kto wie.

nie ma się co dziwić, że kto kumaty ucieka czym prędzej z tego poobstawianego “swoimi”, cuchnącego śmieciami z całego województwa wypizdówka

powiatowy
powiatowy

Widać musiał być odwołany żeby ustąpić miejsca samym doświadczonym pracusią w zarządzie powiatu😁

maturzysta
maturzysta

W Pajęcznie to na lekcjach jedni z “pasją” opowiadają kawały, drudzy rozmawiają przez telefon, kolejni ciągle rozmawiają przez telefony. Do wyboru, do koloru…

Wyborca
Wyborca

Gratulacje Panie Jacku. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stołku. Człowiek wykształcony z doświadczeniem w pracy urzędnika samorządowego. Życzę sukcesów i powodzenia w służbie społeczeństwu.

gosc
gosc

Ten to się umie ustawić!

Jarek
Jarek

Jak tam premie po “Barbórce” ekipo “Dojnej Zmiany”? Podobno jeszcze dzisiaj was głowa boli od konsumpcji i ilości zer na koncie 😉

ołówek
ołówek

Piszesz tak, jakby co najmniej po milionie dostali i wszelkie dodatki barbórkowe były czymś nowym. Przestań być obłudnym, bo pierwszy rękę byś wyciągnął, gdybyś pracował na kopalni i miał możliwość otrzymania dodatkowego wynagrodzenia.

ktoś tam
ktoś tam

Kiedyś ci ludzie w zarządach byli dla nas wirtualni. Dzisiaj widzimy, kto i za jakie “zasługi” zostaje prezesem, “górnikiem”, dyrektorem, ponieważ znamy tych ludzi, często osobiście. Medale za wybitne zasługi dla KWK Bełchatów dla pani poseł, pana Młynarczyka, to chyba drobna przesada.

Grzegorz
Grzegorz

jakieś zasługi tam pewnie mieli…ale czy wybitne…i czy od razu trzeba medal za to dawać…nie wiem…

iza
iza

Zasługi w rozkładzie firmy.

ela
ela

Więcej niż drobna.

ela
ela

Pielucha generalnym dyrektorem górniczym.

pajac
pajac

makr ela naczelną debilką powiatu

-=-=
-=-=

Wreszcie jesteś. Rozpoczynaj

ania
ania

A ciekawe kiedy drogi powiatowe wyremontują, wstyd na cały kraj mieć takie dziurawe drogi:(

maria
maria

PZD w Działoszynie i cały zarząd powiatu prężnie działa więc tylko patrzeć

Pełesel
Pełesel

Nareszcie ktoś na tym forum dostrzega kto i jak na dzień dzisiejszy sprawuje władzę w powiecie.

buhaha
buhaha

@ pełesel Ty się tu produkujesz. A Twoi zajadali krupnioki na barbórce. Dostawali odznaczenia za górniczy trud. Kapnęło ci coś za wartę na forum w dniu wczorajszym

Pełesel
Pełesel

To, że macie większość na tym forum nie jest jednoznaczne z wygraniem przez waszą sprawdzoną stałą ekipę , po raz kolejny wyborów. P… szczekają karawana idzie dalej.

ciekawy
ciekawy

Kopalnia obejmuje obszar powiatu pajęczańskiego, czy był ktoś zaproszony z zarządu naszego powiatu na Barbórkę do Bełchatowa. Bo tego wymaga kultura polityczna

romek
romek

Na niektórych był zakaz zapraszania.

Pajeczanin
Pajeczanin

Panie ciekawy, przecież nasz powiat i gmina bawi się na Barbórce w Cementowni i też nie małe pieniądze tam płyną. A Bełchatowem oczy mydlicie. Trochę obiektywizmu. Och jak boli że ktoś inny też może się bawić….

figa
figa

Akurat cementowni nie “łyknął” PIS i dlatego zostali zaproszeni przez prezesa. Tak na marginesie nie porównuj zakładów.

Koń Pajęczański
Koń Pajęczański

Cementownia została sprzedana Niemcom za bezcen przez ministra Lewandowskiego. Od lat siedzi na placówce w Brukseli.

RTD
RTD

Znacjonalizować ;P

ważniak
ważniak

@ koń paj. Ile miałeś lat jak cementownie sprzedawali i co Ci wiadomo jaki sposób sprzedawali. Co ma Twoja wypowiedź do barbórki. Z tego co pamiętam to pracownicy mieli jakieś akcje pracownicze, których szybko się pozbyli

iza
iza

Dojna zmiana dokonała skoku na kasę elektrowni i kopalni, szefową tej sitwy jest posłanka Pielucha, członek komisji odpowiedzialnym za skarb Państwa.

pajac
pajac

makrela jak zmienisz nicka to i tak nie przestaniesz być naczelną debilką powiatu

ela
ela

Naczelny pajac powiatu, jak to ładnie brzmi.

pajac
pajac

a wymyślisz coś swojego czy do łba masz za daleko??

ciekawy
ciekawy

Panie Pajęczanin. Jeżeli że sprowadzasz Barbórkę tylko do zabawy, to trzeba było aż na Bełchatów jechać, jak jedzenie było w cementowni i chyba nie gorsze.

Renata
Renata

Panie Jacku powodzenia na nowym stanowisku Liczymy na OZE😁

fiona
fiona

12 lat u władzy a miasto się rozwija………… sami inteligencji na stołkach tandem nie do ruszenia………….. aż do upadku cesarstwa

rrrrr
rrrrr

Rozwija się na tyle, na ile pozwalają finanse. Bez zbędnego zamieszania w budżecie. Jak masz lepsze pomysły, kandyduj. Nie wstydź się

Xyz
Xyz

Przecież kandydowała☺☺☺

Xyz
Xyz

A projekty leżą, klienci czekają.

ktoś tam
ktoś tam

Może przeciwnicy obecnej władzy wyartykułują wreszcie, co im się w mieście i powiecie marzy? Bez tych nieszczęsnych dróg. Jakie mają plany i marzenia związane z ewentualnymi następcami? Fabryki, osiedla mieszkaniowe, autostrady? Puknijcie się w głowy. Nie wybieramy cudotwórców, tylko najlepszych z kandydatów. Tych następnym pewnie już nam narzucą, więc wszyscy będziemy musieli być zadowoleni. O to chodzi???

tam ktoś
tam ktoś

taka zasada pewnie w ktosiowie nie znana “jak sobie pościelisz tak się wyśpisz”więc pytanie ile ma lat jeszcze rządzić 100? w normalnych firmach brak wyników w rankingu doprowadza do wymiany osoby odpowiedzialnej za to, tak jest też w sporcie ale nie w Pajęcznie

rrrr
rrrr

@ tam ktoś. Odpowiedz krótko ale temat. Kogo typujesz, lub kogo widzisz na stołkach. Bo coś chcesz, ale nie wiesz co. Może się boisz, może się wstydzisz. Może byłoby lepiej ale nie wiadomo z kim i dlaczego

rrrr
rrrr

Do wszystkich.
Proste pytanie i brak odpowiedzi. Tylko jazgot, wyciąganie irracjonalnych wniosków. Wciąż tylko zmieniać, zmieniać i zmieniać. Ale ja pytanie pozostawiam otwarte, na kogo i dlaczego. Odpowiedz i nie “minusuj”. Zaoszczędzi to nam głupich pyskówek

ktoś tam
ktoś tam

Przecież tym krzykaczom zależy tylko na upokorzeniu obecnych władz. Nie mają zielonego pojęcia, kto i jak miałby w przyszłości rządzić. Zrobili już świństwo krajowi, teraz chcą to samo zrobić w samorządach.

tam ktoś
tam ktoś

napisał to Jacek Lewera z PO

tam ktoś
tam ktoś

Nie trzeba obecnych władz upokarzać sami to robią,a będąc na końcu rankingu gorszego świństwa nie ma

ktoś tam
ktoś tam

To podpowiedz coś mądrego. Masz, jak każdy mieszkaniec, prawo głosu. Może podwoić podatki? Może zredukować liczbę urzędników? Nie sztuka się nie zgadzać i krytykować.

rrrr
rrrr

Urzędniczych stołków nie zlikwidują, bo sami wskoczą na jeszcze “ciepłe” miejsca. Przecież o niczym merytorycznym nie słychać, jak tylko o “wyrzucaniu” ze stołków. Więc likwidacja ilości urzędników nie wchodzi w grę. Bo jak się zlikwiduje to na czym posadzą likwidatorzy swoje cztery litery

ktoś tam
ktoś tam

Oczywiście.I przez następne cztery lata będą drzeć gęby, jaki to bałagan pozostawili poprzednicy, sami nic nie robiąc. Znamy już ten scenariusz i nie życzymy sobie PiS-u w samorządach.

Pełesel
Pełesel

Daj dobry losie, zrobić tyle dobrego w samorządach, ile dobrego w kraju, tylko w ciągu dwóch lat zrobił np. Pan MORAWIECKI

rrrr
rrrr

Co dobrego odczuł szary obywatel nie biorący 500+ po 2 latach rządów Pisu. Bo ja nic a przecież też mieszkam w tym kraju. Chyba że w kraju jest robione coś czego ja nie odczuwam. Może coś wielkiego, czego zwłaszcza mieszkańcy naszego powiatu (oprócz Ciebie, bo Ty śpiewasz hymny pochwalne),nie rozumieją. Bo u innych na forum euforii nie widzę. Pytam co zyskuje zwykły obywatel po jakiś tam reformach sądów, tropieniu afer. Ale my lubimy się podniecać takimi pierdołami, zamiast patrzeć ile nam zostaje w kieszeni

ktoś tam
ktoś tam

Wszyscy, którzy nie inkasują pieniędzy na dzieci- stracili. Podwyżki cen prądu, wody, żywności, opału, biją po kieszeniach wszystkich, bez wyjątków, ale większości z nas rząd nie dokłada, ale zabiera na świadczenia dla innych.

ela
ela

Z wyjątkiem sitwy Pieluchy.

pajac
pajac

coś tu śmierdzi makrelą

RTD
RTD

@ pajac
To myj się 😀 Stać cię na pachnące mydełka 😉

Pełesel
Pełesel

Właśnie tym różni się nowa ekipa od starej, super to ująłeś. Stara patrzy ile zostaje w kieszeni a nowa jak zaczyna rozwijać się NASZA OJCZYZNA. I właśnie to nas różni jak mówisz:”od innych na forum”.

RTD
RTD

Jeśli piszesz o “naszej ojczyźnie” jako o puchnących portfelach beneficjentów (tzw. misiewiczów których w naszym powiecie dużo) to niestety masz rację 🙁

Pełesel
Pełesel

Wasze portfele przestały puchnąć?

RTD
RTD

Mój puchnie 10 a ok. 12 już cieniutko więc “dobra zmiana” nic nie poprawiła (sobie tak oczywiście) a państwo demolujecie tak, że góra za dwa lata cienko będzie już 11 🙁

TrybunałStanu
TrybunałStanu

Pójdzie szybciej. Teraz na czele rządu mamy bankstera który od góry ma stworzyć jedyny słuszny układ.
A wyborcy? A po co? Wymieniliśmy poprzedników i my mamy dobrze. Zmieniliśmy państwo tak, że nasze winy zalegalizawaliśmy.
Misiewicze plują nam w twarz.
A my margarynę mamy jeść.

romek
romek

Na doradcę podobno ma wziąć naszą posłankę. Będzie super (pisiewiczom).

iza
iza

Tasarz to już nie wie co z kasa robić.

Pełesel
Pełesel

Lub Pan Ziobro.

ktoś tam
ktoś tam

Potrafię zrozumieć tych, którzy dwa lata temu głosowali na PiS. Popieranie go dzisiaj, graniczy z jakąś zawziętością, nieznajomością realiów. Pełeseł straszy nas chyba jakimś więzieniem? Zabawny facet.

Pełesel
Pełesel

Jeśli Pan Ziobro kojarzy Ci 😈 się z więzieniem, to ja na Twoim miejscu też bym się bał. Tylko ja się nie boję!😇

ktoś tam
ktoś tam

A czym innym imponuje ci pan Ziobro? Głównie tym, że obiecał zapełnić więzienia. Chyba już się trochę niecierpliwicie, bo coś ciężko mu idzie?

TrybunałStanu
TrybunałStanu

Bo to magister z miernymi wynikami to jak ma iść? 😀
Ale kierunek ma dobry (patrz mój nick).

pajac
pajac

popieranie po za to to szczyt inteligencji, oni już kradli nawet za bardzo się z tym nie kryjąc, wyciągali pieniądze z kieszeni i zamiast się oddalić niezauważenie to jeszcze do tej kieszeni naszczali, a dekle nadal w nich wierzą 😀 po prostu nie można wyjść z podziwu 😀

TrybunałStanu
TrybunałStanu

Zamieniając w tym wpisie “po” na “PiS” mamy jak malowana obecną sytuację 😀

Pełesel
Pełesel

Z Rzeplińskim na czele 😬

ela
ela

Oczywiście Pielucha i sitwa wlezli w buty PO i kasuja. Pajęczański PIS to platforma bis.

pajac
pajac

makrela tobie to się chyba pomylili i zamiast do kieszeni to łba naszczali

ktoś tam
ktoś tam

Jak myślisz? Dlaczego rządzący tak konsekwentnie łamią konstytucję? Dzięki bezprawiu może uda im się dłużej utrzymać przy władzy, bo w uczciwie przeprowadzonych wyborach nigdy już nie wygrają. Niestety dla ciebie, nas jest więcej.

Pełesel
Pełesel

Założymy się? A wszystkie sondaże to kłamstwo ble ble ble………..

buhaha
buhaha

@ pełesel. Po co na końcu te ble ble ble……. Tak mówi małe dziecko jak brakuje mu argumentów. “Łyso” Ci po sondażach.

Pełesel
Pełesel

Jak pokazały ostatnie wybory samorządowe, możemy sobie i z tym poradzić.

buhaha
buhaha

W ostatnich wyborach samorządowych Pis “dostał po uszach” Bo samorządach ludzie w większości głosują na ludzi (twarze) a nie na partie. Jakie twarze (zasłużonych dla powiatu) wystawicie teraz.

Pełesel
Pełesel

No teraz to już rozwaliłeś wszystkich :”Jakie twarze (zasłużonych dla powiatu) wystawicie teraz.” , jakimś cudem nie zauważyłeś, że wszystkie inne partie(oprócz jednej) dostały po uszach. A twarze np. zaj…te osiągnięcia pewnego byłego wojewody w owym czasie dla naszego regionu.

buhaha
buhaha

Zadałem Ci pytanie. JAKIE TWARZE. A Ty wymijająco odpowiadasz. Jak jesteś pewny wygranej, powiedz na kogo stawiasz. Bo został mniej niż rok do wyborów, to powinieneś wiedzieć na kogo będziesz naganiał. Może “na urzędzie” stołek załapiesz.

Pełesel
Pełesel

Napisałeś “Bo samorządach ludzie w większości głosują na ludzi (twarze) a nie na partie.” To ja pokazuje.

romek
romek

Szydłowski, Tasarz, Lawniczek, Kowalska, Leszczyk, Młynarczyk, Wila, Jamróz, Kołodziej, Jednak itd

Pełesel
Pełesel

Opowiem Ci bajkę, kiedyś dawno, dawno temu, za gorami za lasami pewien zasłużony samorządowiec nie przekonał do siebie wyborców. Znalazł się druh, który sprawił mu posadę. Jak myślisz, żyli długo i szczęśliwie? Jak najbardziej, jak druhowi nie udało się przekonać wyborców do siebie to zasłużony samorządowiec nie zapomniał o druhu.

RTD
RTD

Coś jak model który obecnie wdraża PIS. Ohydne. Ale od dwóch lat i u nas bardzo widoczne.
Zachłanność jednak gubi 🙁 Bohaterowie tej opowieści (a i dzisiejsi misiewicze) powinni o tym pamiętać.

Pełesel
Pełesel

Te RYTYDY zapewne nie chciałbyś wiedzieć jakie to partie reprezentują bohaterowie bajki. Zapewniam nie PIS.

RTD
RTD

Wg mnie pisałeś o PSL, PO i na tzw. nieświadomce o PIS.

Pełesel
Pełesel

Jeśli takie stany “nieświadomce” są dla Ciebie stałe i normalne, to standardem nie są.

RTD
RTD

Pełesel.
Nie zrozumiałeś (nie dziwi mnie to). Stany takie są stała i “normalna” cechą Twoich wpisów 🙂

Pełesel
Pełesel

Brak zrozumienia przez Ciebie moich wpisów nie dziwi mnie wcale.

RTD
RTD

Ty się poczytaj. Jak można znaleźć sens w wypowiedzi kogoś kogo lektura dnia (a pewnie i tak są to najdłuższe po etykietach teksty czytane w życiu) kończy się na wytycznych przekazanych z góry?
Niestety zapewne należysz do ludzi którzy sądzą że Beata Kempa to prawnik (ona zresztą sama tak utrzymuje 🙁 )

Pełesel
Pełesel

Jak pisałem nie dziwi mnie to wcale, poziom gościa który atakuje młodą dziennikarkę TVP.

RTD
RTD

Fajnie się z tobą dyskutuje 🙂 Jak bym oglądał niezapomniane “Śmiechu warte”. Zawsze fajnie pośmiać się z cudzej g…przepraszam cudzych nieszczęść 😉

Czekam teraz aż będziesz, jak zawsze nieudolnie, próbował zmienić sens mojej wypowiedzi, co zdecydowanie wynika z niezrozumienia bardziej skomplikowanych konstrukcji zdań 🙂

Pełesel
Pełesel

Człowieku o ile można Cię tak nazwać nie przeszkadzaj oglądam skoki i jestem dumny, lecz ty nie rozumiesz jak można być dumnym, że jest się Polakiem.

Pełesel
Pełesel

Te RYTYDY leć z kumplami oraz Rózią do europarlamentu na skargę, NASI na drugim miejscu SUPER!

RTD
RTD

Chyba Ci się strony w instrukcji skleiły 😱
No i jeśli tylko na tym opuerasz dumę narodową…

:/

romek
romek

Masz rację, pycha idzie przed upadkiem. Ale Pielucha o tym nie wie.

Dar
Dar

to najlepiej wie Burmistrz i jego z-ca:)

zatroskany
zatroskany

A Leszczyk od Pieluchy gnębi ludzi w Elbescie aż muszą protesty robić. Tak wygląda dojna zmiana. On zarabia dziesiątki tysięcy a pracownicy minimum krajowe. Czy na pewno za taką zmianą glosowalismy?

Pełesel
Pełesel

Pisz prawdę, nie kłam, cytuję artykuł z portalu Bełchatów-naszemiasto “Protestujący przed Sport Hotelem pracownicy Elbestu i Elbest Security spółkę, która ich zatrudnia uśmiercili z datą w 2011 roku, czyli odkąd władze w niej przejął nowy zarząd. ” widzisz datę 2011. I dalej: “Zdaniem władz spółki optymalizacja, w tym zmiany warunków zatrudnienia pracowników, to efekt przyjętego w 2012 programu restrukturyzacji, który pozwolił przekonać PGE, a więc właściciela Elbestu, do odstąpienia od planów prywatyzacji spółki. “

zatroskany
zatroskany

Nie rozumiesz, że ludzie głosowali za dobrą zmiana aby patologie poprzedników wyeliminować. A tu to samo albo jeszcze gorzej. Prezes Leszczyk od Pieluchy tylko bije kasę, o zarządzaniu taką spółka nie ma pojęcia. Ludzi traktuje jak śmieci. Taka oto dobra zmiana.

Mewka
Mewka

A kto to jest ten Leszczyk?

TrybunałStanu
TrybunałStanu

Taki misiewicz. Nie warto się nad tym rozwodzić.

Pełesel
Pełesel

Język “miłości” waszych idoli : “Przypomnijmy, że na ostatniej demonstracji Obywateli RP przed Sejmem doszło do awantury, podczas której dziennikarze TVP zostali obrzuceni wyzwiskami: “Szoruj stąd!”, “śmieciarze”, “odpuść, do g… się nie przemawia”. A to jedynie te łagodniejsze sformułowania.

“Więcej mam szacunku dla k…y spod latarni, niż dla ciebie” – takie między innymi słowa usłyszała reporterka Anna Machińska.”

Onet
Onet

Pewnie to samo usłyszycie przy urnach wyborczych

wku....ny
wku....ny

Kto słyszał o jakiejś Machińskiej. Ja słyszałem o Rachoniu i Klarenbachu. Rozciągasz temat, skup się na naszym podwórku. C…..j mnie obchodzi Warszawa, tak samo c…j my obchodzimy Warszawę.

Kalina
Kalina

Wygląda na to, że pisowcy mają również monopol na obrażanie.:))) Tylko którą ustawą go sobie przyznaliście? Bluzgi pod naszym adresem, to chleb codzienny. Jakaś pyskówka pod sejmem, obraza uczuć wszystkich dobrozmianowców. A to ci dopiero!:)))

RTD
RTD

JESZCZE nie ma takiej ustawy 🙂

Pełesel
Pełesel

Obraza kobiety!!! Gdzie to jesteście feministki? Dlaczego nie jesteście zbulwersowane? Bo jesteście zakłamane a tolerancję stosujecie wybiórczo.

RTD
RTD

Całkiem jak kiedyś Ojciec Rydzyk św. pamięci Marię Kaczyńską 🙁

Kalina
Kalina

Masz trochę racji. Nawet dyskutowałyśmy nad tym, by z grona kobiet wykluczyć posłankę Pawłowicz. Ona psuje cały obraz kobiecości, ale, co tam…, skoro jesteśmy za gender…”)))))))
Nie bulwersujemy się “na życzenie”. Musi nas coś naprawdę zbulwersować, a w tym przypadku widzimy małą szkodliwość czynu (według nomenklatury pisowskich sądów).:)))

romek
romek

Ale ludzie cierpią.

ela
ela

Prezes Elbest.

zibi
zibi

Lawniczek od Pieluchy w Rambie robi to samo.

Marcin
Marcin

Co robi ? Możesz troszkę się rozpisać ?

zibi
zibi

Kasuje za niewiedzę.

Funki
Funki

Bilety ?

marek
marek

Jaką wartość wniósł do firmy Ramb Lawniczek. Taką samą jak do rozwoju powiatu, gdzie siedzi kolejną, kadencję, czyli żadna, a ogromna kasa leci. Wystawmy rachunek przy urnie, jemu i tym co go wsadzili.

dziecinna wiara w lepsze jutro
dziecinna wiara w lepsze jutro

Ludzie głosując na Pis liczyli że wieczna szczęśliwość zapanuje nad Polską. Każdy naiwnie liczył że coś zyska. Ci strajkujący też myśleli że będzie lepiej. A co do spółek, to co pasowało jednym, jeszcze bardziej pasuje drugim. Bo za rządnych rządów nie było takiego wymiatania ze stołków, (nawet tych podrzędnych) jakie jest teraz.

manus dei
manus dei

Leszczyk jest za leszczykowaty, tylko wykonawca. Tak naprawdę ludzi gnębi szydlowski na polecenie dyzmy. I nie tylko w Elbescie, ale we wszystkich oddziałach. Ludzi mają za nic. Misiewicze niczego się nie boją, szydłowski mobbinguje ludzi, zatrudnił cichodajkę w swoim biurze i płaci jej w premii z naszych pieniędzy. To są ludzie bez kregoslupa moralnego. Za 30000 srebrników sprzedaliby własną matkę.

Mara
Mara

Wylazlo Szydło (Szydłowski) z worka i dokucza ludziom z pomocą innych pisiewiczow.

hugo
hugo

Jak się czuje p. Beata Szydło. Raczej minę ma nie tęgą. Kobieta wypracowała pozycję dla partii a teraz na boczny tor. Chyba początek końca rządzących. Równia pochyła. Kto obliczy przyśpieszenie.

iza
iza

Spytaj jak się czuje w tym wszystkim nasza Beata.

pajac
pajac

o jest i powiatowa debilka panela

U lala
U lala

Ale się żreta pajjyyyncoki 🙂

Weronika
Weronika

A co dzeje się w szkole w Kiełczygłowie że kulisy ani iipp nic nie piszą ,a afera głośna nauczyciel pobił uczniów i to nie pirwszy raz .Znów zamiecione pod dywan .

stuknięty w łeb
stuknięty w łeb

To zgłoś gdzie trzeba. Może czekasz że ktoś za ciebie to zrobi.

Weronika
Weronika

Zgłoszone było do kuratorium a nauczyciel dalej pracuje, to są układziki jak by rodzice do dazety zgłośili to może coś by dało.

stuknięty w łeb
stuknięty w łeb

Gdyby to była prawda, kuratorium na pewno podjęłoby odpowiednie kroki. Uważaj na to co piszesz, bo ktoś oskarży cię o pomówienia. I może być nieciekawie. Bo ogólnie wiadomo o co ci chodzi, czyżby anty kampania przeciw……. jak mówisz o układzikach

jon
jon

trzepiecie piane na wszystkie tematy oprócz tego którego dotyczy artykuł,admin żuć nowe nusy bo bezsensowne tematy wychodzą daleko poza ten temat

wuef
wuef

Doradcy i asystenci w samorządach stracili stanowiska, ale nie odeszli z urzędów. Zmienili tylko swoje stanowiska na urzędnicze. W ten sposób osoby powiązane politycznie z urzędującymi władzami nadal odbierają od nich pensję, chociaż nowelizacja ustawy samorządowej zakładała likwidację funkcji doradców i asystentów. Rozwiązanie z nimi stosunku pracy miało dać w skali kraju oszczędności rzędu 50 mln zł. Tak dużej kwoty nie uda się oszczędzić, bo tylko część doradców pożegnała się z urzędową posadą. Większość została inspektorami lub specjalistami w urzędach. Wielu z nich wygrało konkursy na stanowiska skrojone na miarę byłych doradców. Tak się złożyło, że konkursy były rozpisane tuż… Więcej »

Kalina
Kalina

Mamy najwięcej w Europie urzędników w randze ministrów i wiceministrów(100).Biorąc po uwagę, jak rozbudowane są poszczególne ministerstwa, to armia. Na niższych szczeblach jest jeszcze większy tłok. Likwidowanie rozbuchanej do granic możliwości biurokracji, rząd powinien zacząć od siebie, bo wszystkie “oszczędności” i tak idą w końcu na wynagrodzenia w urzędach. Może lepiej, że te pieniądze zostają u nas, na miejscu? A swoją drogą, wszyscy zdajemy sobie sprawę, że w dobie komputerów, które podobno zagrażały ludziom, etaty urzędnicze mają się dobrze, a większość spraw załatwiają ci stojący w hierarchii najniżej. Gminy i powiaty, to nie mocarstwa, które muszą mieć wiceprezydentów. Funkcje wiceburmistrzów… Więcej »

ania
ania

Następny filozof z PO jaki jest związek rządu do Wiceburmistrza?Będzie temat rząd to wtedy swoje wypociny tam umieszczaj

jacek l
jacek l

platforma w czystej postaci

Krajan
Krajan

Jacek na pewno nie przeniesie się do Gowina, prędzej Gowin przeniesie się do PO, najlepszej super ekstra bombowej najlepszej wspaniałej partii