Koncert „Absolwenci przedszkolakom” [ZDJĘCIA]

0

„Absolwenci przedszkolakom” to impreza, podczas której byli już wychowankowie przedszkola mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed młodszymi kolegami. W tym roku odbyła się już po raz piąty, pod hasłem „W krainie baśni i bajek”.

Tegoroczna edycja pod hasłem “W krainie baśni i bajek” wypełniła po brzegi salę w pajęczańskim kinie ,,Świteź” . Koncert zorganizowany został przez pracowników Publicznego Przedszkola Nr 2 w Pajęcznie: Monikę Fiedler i Justynę Dusza, a za przygotowanie młodych artystów odpowiadała Agnieszki Chłopaś–Popiel.

Impreza rozpoczęła się od powitania wszystkich przybyłych gości i artystów przez dyrektor pajęczańskiego przedszkola Elżbietę Kapelę. Następnie mogliśmy podziwiać nie tylko niezwykły talent absolwentów przedszkola, ale przede wszystkim pasję, bo to ona właśnie jest motorem i pozwala twórczo się realizować jak można było zauważyć, w wielu dziedzinach. Absolwenci czytali literaturę dziecięca, przeprowadzili quizy, przedstawili etiudę pt: ”Lokomotywa”, śpiewali piosenki z ulubionych bajek dla dzieci, a na zakończenie zobaczyliśmy pokaz break Dance.

Na zakończenie dyrektor Przedszkola nr 2 w Pajęcznie podziękowała wszystkim którzy przyczynili się do organizacji przedsięwzięcia oraz złożyła życzenia satysfakcji z pracy, sukcesu zawodowego i osobistego wszystkim absolwentom.

fot.: Organizatorzy
R e k l a m a
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments