R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoLaFamiglia - nowa pizzeria w centrum Pajęczna

LaFamiglia – nowa pizzeria w centrum Pajęczna

Już w najbliższą sobotę powróci kultowe miejsce na kulinarnej mapie Pajęczna, jednak w zupełnie nowej odsłonie. LaFamiglia to nowa pizzeria w której zjemy przepyszną pizzę neapolitańską.

Nie trzeba jechać do Włoch na dobrą włoską pizzę, bo już od soboty 22 października taką pizzę można zjeść w centrum Pajęczna. Nowy lokal to reaktywacja istniejącego w tym miejscu – od ponad 30 lat – punktu, który słynął z pysznych zapiekanek, hot-dogów i burgerów. LaFamiglia, bo tak nazywa się nowa restauracja, to miejsce w której zjemy pizzę neapolitańską. Załoga szkoliła się pod okiem wybitnego  Patrizio Bonardi, który jest gwarancją, że dania wykonane z najwyższej jakości składników, pozwolą przenieść się myślami i zmysłami do słonecznej Italii. Oprócz oryginalnej włoskiej pizzy,  będzie można napić się pysznej kawy oraz niesamowitych lodów i deserów. A wszystko w bardzo przystępnej cenie..

Lokal znajduje się w centrum Pajęczna na ulicy Kościuszki 66. Czynny jest siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 22, natomiast w niedzielę od godziny 11 do 22.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a