Majowe Targi Końskie w Pajęcznie odwołane

7

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie mieszkańców organizaotrzy “Ogólnopolskich Targów Końskich” zdecydowali o odwołaniu imprezy.

“Ogólnopolskie Targi Końskie” to wydarzenie, które co roku przyciąga do Pajęczna kilkuset hodowców i tysiące miłośników koni nie tylko z Polski, ale i całej Europy. Po raz pierwszy od  kilkunastu lat impreza się nie odbędzie. Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, z powodu zwiększonego prawdopodobieństwa zarażenia się wirusem SARS-Cov-2, organizatorzy podejmują decyzje o odwołaniu targów:

Drodzy Przyjaciele, Koledzy, Hodowcy, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, z odpowiedzialności i w trosce o zdrowie Wasze, Waszych bliskich i wszystkich Mieszkańców Pajęczna majowa edycja Targów Końskich nie odbędzie się. Jeśli sytuacja pozwoli szykujemy się na 5 września. Dbajcie o siebie i pozostańcie zdrowi – napisał na swoim facebookowym profilu Dariusz Tokarski.

 

7
Odpowiedz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Heniekjak cie złapieRTDHodowcaGóral Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Jan III
Jan III

Widzę kampania ruszyła, wybiela się gościa który ma problemy z prawem by drugiemu łatkę przykleić…..brawo dla admina, trzeba się lepiej postarać może będzie stanowisko rzecznika

Ola
Ola

To są fakty…A że boli to trudno…Twoja zmiana okazuje się nieudolna…? miej pretensje do siebie kogo wybrałeś…?
Człowiek od masztu…? A i od słupków…?

RTD
RTD

Niestety (niestety dla Pajęczna). Biorąc pod uwagę następcę to nie za bardzo trzeba się starać i rozpoczynać jakąś kampanię 🤪

Góral
Góral

Organizatorzy wykazali się mądrością i odpowiedzialnością. Brawo.

Hodowca
Hodowca

Szacun Panowie.

jak cie złapie
jak cie złapie

Łoo matko a na co to komu było? Troche koni, dosco i chamburgery,,,

Heniek
Heniek

Jak Cię to nie interesuje to po co tam bywasz? Po disco czy chamburgera??