Maszt zamiast tablicy informacyjnej

23

Pajęczański park wzbogacił się o maszt, na którym powiewa flaga państwowa.

Kilkunastometrowy maszt pojawił się w pajęczańskim parku miejskim naprzeciw budynku ratusza. Na szycie powiewa polska flaga państwowa. Budowla zastąpiła znajdującą się w tym miejscu tablicę informacyjną.
Inwestycją pochwalił się – na niedawno reaktywowanym – profilu facebookowym burmistrz Pajęczna Piotr Mielczarek.

– Od wczoraj taki piękny widok z okien urzędu – napisał włodarz.

 

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

23
Odpowiedz

avatar
11 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
boboMateuszMateuszŁukaszjarek Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Mieszkaniec24lat
Mieszkaniec24lat

brakuje flagi UE ,ładnie by się komponowały.

Mateusz
Mateusz

Po co flaga tego sztucznego tworu? W Polsce nie ma ona żadnego znaczenia prawnego i niech tak zostanie.

Pajeczak
Pajeczak

Ogromna inwestycja

Stefan
Stefan

A na taki masz nie potrzeba zgloszenia budowlanego?!
Czyli informacje z tablicy będą po 15.30 niedostępne bo urząd jest wtedy zamkniety.
Czyli pol roku minelo jest maszt! To strach się bać co będzie za 5 lat. Gruszki na wierzbie 😉 Widać że to był dobry wybór!

jarek
jarek

Ważne że Mielczarek chodzi dumny jak paw bo w końcu coś mu się udało zrobić, maszt postawił 🙂 Czy to naprawdę najpotrzebniejsze dla mieszkańców co mógł zrobić?

Ania
Ania

I znów absurdy budowlane w Pajęcznie……jest fajny pomysł ale wizji zabrakło . Nie dało się za chodnikiem postawić w zieleni obsypać kamyczkiem , nie między chodnikiem a parkingiem . Śmiechu warte .

Ola z PAJĘCZNA
Ola z PAJĘCZNA

Bardzo ładnie, proponuję również zamontować flagę Unii Europejskiej i papieska. Bliskość sanktuarium wskazuje na taką możliwość lokalizacji. Fajnie.

Też Ola tylko, że z Rząśni
Też Ola tylko, że z Rząśni

Proszę nie krytykować. Sam w sobie projekt jest iście…flagowy!

Łukasz
Łukasz

O ile flaga UE jak najbardziej tak, to papieska czy maryjna(jakakolwiek związana z kościołem) nie powinna być wywieszana przez władze publiczne(prywatnie, na domu OK).
Niestety często prowincjonalni włodarze aby przypodobać się kościelnej władzy”oznaczają teren” świeckiego” państwa także tymi flagami. Jest to symboliczne naruszenie rozdziału państwa i kościoła. Może kolejne pokolenia niewychowane w duchu “na kolana przed plebanem” będą respektować świeckość państwa czegoś życzę i Pajęcznu i Polsce.

ANIA
ANIA

Ogromna inwestycja po pół roku… szok dla mieszkańców, taki piękny widok i już nie możecie narzekać bo coś tam, coś tam zrobił

Gienia
Gienia

Brawoooo, pan burmistrz w końcu coś zrobił. Wstyd mi że tu mieszkam 🙁

Bart
Bart

Takie pytanie mam do wiecznie lametujacych klakierow ,dlaczego tu komentujecie a brak waszych komentarzy na profilu facebokowym odnośnie tego tematu ? Brak odwagi czy wrodzone tchórzostwo ????? Małe ludziki bez kszty honoru

Baska
Baska

Teraz zmieniłeś zdanie? Przed wyborami było tak samo. Atakowano Tokarskiego i cala stronę. Anonimowo. Teraz przykro ? Bo atakują swojego?

Aga
Aga

A ja chciałabym zapytać gdzie teraz szukać tablicy ? Były tam zawsze wycieczki, opis ferii dla dzieci, zaproszenia na badania i wiele innych ciekawych rzeczy,gdzie mam jej szukać ?

Olga
Olga

Może Pan burmistrz łaskawie odpowie na nurtujące mieszkańców pytania? chyba tablica gdzieś powinna wisieć.. chyba, że nie będzie żadnych informacji poza godzinami pracy Urzędu , tylko w jakim pokoju?

Olga
Olga

…. miało być, że tylko w godzinach pracy ale w którym pokoju

Do Agi
Do Agi

Tablice możesz znaleźć na stadionie. Dokładnie to lekko mówiąc rzuconą na płot. Szkoda pieniędzy na nią wydanych, a była naprawdę przydatna. Wiele informacji co robi gmina można było z niej wynieść. Teraz nic nie robi to tablica i tak przestała spełniać swoją funkcję.
Pozdrawiam

bobo
bobo

na Wiśniowej przed budynkiem biblioteki

Lidka
Lidka

Panie Burmistrzu, 15 rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej i ani jednej unijnej flagi w Parku Miejskim. Panie Burmistrzu wiem, że eurosceptycyzm jest teraz bardzo popularny, ale Polska była i jest ważną częścią Europy.

Kamil
Kamil

Rolnicy w gminie dostają dopłaty z EU, udało się zrealizować kilka inwestycji w mieście, programy i inicjatywy dla szkół, no ale Pajęczno chyba się wstydzi Unii Europejskiej.

Franio
Franio

Bardzo trafne spostrzeżenie. Brawo.

jarek
jarek

Może protektorzy polityczni nie wydali mu polecenia i dlatego nie wywiesił ? A może drugi maszt postawi za pół roku, będzie miał czym się pochwalić , wszak kolejna inwestycja to będzie…I kto wtedy zarzuci , że nic nie robi ?

Mateusz
Mateusz

Gdyby nie ta sama UE, to dopłaty by nie były potrzebne… sami tworzą problemy, a później łaskawie “ratują”.

Osobiście wstydzę się UE w obecnym kształcie, bo przypomina to Związek Socjalistycznych Republik Europejskich…