R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatGroźne dachowanie w Ważnych Młynach

Groźne dachowanie w Ważnych Młynach

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni to główna przyczyna zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w miejscowości Ważne Młyny.

W poniedziałek 29 kwietnia około godziny 12:35 w miejscowości Ważne Młyny na drodze wojewódzkiej nr 483 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. 62-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego kierując samochodem osobowym marki Hyundai nie dostosował prędkość do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił pojazd do rowu.

Na szczęście pomimo dużych uszkodzeń pojazdu oraz groźnie wyglądającego zdarzenia mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Za kierowanie pojazdem w sposób niezapewniający panowania nad nim kierujący otrzymał mandat karny.

Policja przypomina!!! Art 19 Prawo o Ruchu Drogowym. Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa, a w szczególności: rzeźby terenu, stanu i widoczności drogi, stanu i ładunku pojazdu, warunków atmosferycznych i natężenia ruchu.

źródło i fot.: KPP Pajęczno
R e k l a m a

11 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

11 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
TylkoBMW
TylkoBMW
5 lat temu

Co za debil.

Łukasz
Łukasz
5 lat temu

Debil to Ty jestes . Bylem na miejscu zdażenia jako drugi na zakręcie znajdowała się plama oleju lub ropy ktoś kto pisze te artykuły niech lepiej się dokładnie dopyta. Stojąc na poboczu jezdni przy tym zakręcie 10 minut po dachowaniu złożyła się tam ciężarówka z przyczepą na szczęście nic się nie stało .

Ernest
Ernest
odpowiedział na komentarz  Łukasz
5 lat temu

Skoro byłeś na miejscu zdaŻenia to szkoda ze nie dachował tam żaden słownik ortograficzny moze by akurat wpadł ci w ręce jak byłeś drugi na miejscu zdaŻenia

Hehe
Hehe
odpowiedział na komentarz  Ernest
5 lat temu

Przyganiał kocioł garnkowi. Przeczytaj swoją wypowiedź i dopiero komentuj poprawną polszczyznę, bo ręce opadają, czytając takie wypociny. W języku polskim poza ortografią obowiązuje INTERPUNKCJA. Stosuje się ją po to, aby zdanie nie było bełkotem podobnym do Twojego. Brak owej interpunkcji zmienia znaczenie wypowiedzi, o ile w Twojej ono w ogóle było…

Hehe
Hehe
odpowiedział na komentarz  Ernest
5 lat temu

Na przyszłość taka rada, nie ściągaj od kolegi tylko rusz głową, bo to nie boli ☺. Chcesz kogoś poprawiać lub ironizować, zapoznaj się z zasadami pisowni choć w minimalnym stopniu, bo czytając Twoje wypociny, sam wychodzisz na idi…

...
...
odpowiedział na komentarz  Ernest
5 lat temu

Jeśli nie bierzesz cudzej wypowiedzi w cudzysłów, choćby w zamyśle ironizowania czyichś słów, stajesz się z automatu jej autorem ☺. To taka uwaga na przyszłość, bo tu ewidentnie głupotę widać.

...
...
odpowiedział na komentarz  Ernest
5 lat temu

Siłą rzeczy więc jesteś autorem tego, co napisałeś, panie Erneście ☺.

Łukasz
Łukasz
odpowiedział na komentarz  Ernest
5 lat temu

Brawo Ty😂 widzę że jesteś osobą nieomylną. Pozdrawiam ŁUKASZ

Drabek
Drabek
5 lat temu

Sami specjaliści od polszczyzny stawiający przecinki gdzie popadnie nie znając zasady w których miejscach mozna stawiac przecinek w zdaniu… panowie siedzący z piwkiem przed telewizorem i wołający ” dej no piwo halyna”

...
...
odpowiedział na komentarz  Drabek
5 lat temu

Chyba nie do mnie piszesz, bo to nie te same poziomy intelektualne… Przeczytaj swoją wypowiedź i dopiero komuś mów o zasadach pisowni, a takźe o stawianiu znaków interpunkcyjnych, bo bełkot wynikający z Twojej wypowiedzi wskazuje o jedno piwo za duźo ☺. Niezmiernie cieszę się z faktu, iź pojawił się tu „polonista” ☺. Tylko uwaźaj na przyszłość, bo nie stosując się do owych, zaznajomionych ci zasad, moźesz „dachować i wykoleić” się jak ten pan co prawko posiadał ☺. Wysil się na przyszłość Drabku, nie bojąc się choć w złym miejscu postawić przecinka i kropki, bo Twojego zdania na jednym wydechu chyba… Więcej »

Hehe
Hehe
odpowiedział na komentarz  Drabek
5 lat temu

Uźywasz słowa „przecinek”, ale chyba sam nie wiesz, jak ten znak wygląda. To przynajmniej wynika z Twojej wypowiedzi. O kropce nie wspominam nawet. Szczyt moźliwości to wielokropek i nowe zdanie z małej litery ☺. Pozdro.