Policjanci oddali krew w ramach akcji „Nasza Krew-Nasza Ojczyzna”

2

Z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz Narodowego Święta Niepodległości odbyła się Akcja Honorowego Oddawania Krwi przez pajęczańskich policjantów pod hasłem „Nasza Krew-Nasza Ojczyzna”.

W czwartek 29 listopada w Zespole Szkół w Pajęcznie im. Henryka Sienkiewicza pajęczańscy policjanci na czele z Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie mł. insp. Tomaszem Kowalczykiem wzięli udział w akcji „Nasza Krew-Nasza Ojczyzna”.
Do akcji przyłączył się również Terenowy Zarząd ZSZZ Policjantów w Pajęcznie.

Policjanci doskonale zdają sobie sprawę z tego, aby krwi nigdy nie zabrakło ponieważ niejednokrotnie ratowali ludzkie życie. Bycie policjantem to służba dla społeczeństwa dlatego mundurowi natychmiast odpowiedzieli na apel centrum krwiodawstwa – tłumaczy rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie mł. asp. Marcin Pawełoszek.

Akcja ma charakter ogólnopolski i do udziału w niej zaproszone zostały wszystkie służby mundurowe. Komenda Główna Straży Granicznej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Minister Zdrowia i Minister Sprawiedliwości objęli akcje honorowego oddawania krwi swoim patronatem.

źródło: KPP Pajęczno


guest
2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Emigrant
Emigrant
1 rok temu

Oddali krew? A niedawno wszyscy siedzieli za nasza kasę na pseudochorobowych. Szkoda, ze media nie nagłośniły, ze w nagrodę każdy policjant dostał 600 zł podwyżki na rękę!
Z naszych podatków, za nic.

Pollard
Pollard
1 rok temu

Akcja PsiaKrew 😁
Przepraszam, nie chce obrazić nikogo ale nie mogłem się powstrzymać.
Brawo chłopaki.