R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoRodzinna kradzież w markecie niczym z "Gangu Olsena"

Rodzinna kradzież w markecie niczym z „Gangu Olsena”

W jednym z pajęczańskich marketów miała miejsce niecodzienna kradzież. Sprawę zakończył skuteczny pościg policjantów, którzy zatrzymali dwóch nietrzeźwych braci w wieku 26 i 30 lat. Obaj odpowiedzą za kradzież, kierowanie w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu.

W niedzielny poranek 29 sierpnia do jednego z pajęczańskich sklepów samochodem marki Mercedes przyjechało dwóch mężczyzn. Ze sklepowych półek zabrali cztery butelki alkoholu, jednak jak się później okazało nie zamierzali za nie zapłacić. Po kradzieży jeden ze sprawców szybko odjechał ze skradzionym towarem zapominając o swoim kompanie, który został ujęty w sklepie.

– Zatrzymany mężczyzna podał ekspedientkom numer swojego telefonu, który pozostawił w samochodzie. Sprzedawczynie zadzwoniły do jego wspólnika, który zdążył już odjechać i kategorycznie zażądały zwrotu alkoholu. Mężczyzna zawrócił do sklepu. Oddał dwie butelki wódki i zabrał wspólnika do samochodu. Uciekając uderzył Mercedesem w ścianę budynku, lecz pomimo uszkodzeń odjechał. Powiadomieni pajęczańscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali obu sprawców – relacjonuje rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie nadkom. Jacek Karczewski.

Jak się okazało byli to bracia, mieszkańcy powiatu pajęczańskiego w wieku 26 i 30 lat. Co ciekawe, sprawcy nie nacieszyli się łupem. Z pozostałych dwóch butelek procentowego trunku jedną potłukli, a drugą wyrzucili na widok radiowozu. Obaj mężczyźni odpowiedzą za kradzież sklepową oraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i wbrew zakazowi sądu. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

13 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

13 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Hmm
Hmm
2 lat temu

Wiadomo o kim mowa i w jakim markecie to było 🤔

Kaka
Kaka
odpowiedział na komentarz  Hmm
2 lat temu

Tak . Bracia R….. z Siemkowic

Last edited 2 lat temu by Redakcja
Pffff
Pffff
odpowiedział na komentarz  Kaka
2 lat temu

Gangsta sqad XD

Hahaha
Hahaha
2 lat temu

Geniusze zbrodni

Jacek2
Jacek2
2 lat temu

Mężczyzna zawrócił do sklepu. Oddał dwie butelki wódki i zabrał wspólnika do samochodu. 🤣🤣🤣🤣

Siem
Siem
2 lat temu

W pajęczynie w Dino to było

Z..
Z..
odpowiedział na komentarz  Siem
2 lat temu

Szkoda chłopaka😂 pierwszy raz poszli na kradzież i że strachu zapomnieli co mieli zrobić.. jaki on musiał być zesrany skoro uderzył w budynek A przecież parking jest przed budynkiem A nie za nim…. może biegi mu się pomyliły…

Bobo
Bobo
odpowiedział na komentarz  Z..
2 lat temu

Naprawdę przykro mi się zrobiło.
Ja rozumiem bułki czy inne produkty spożywcze dla dzieci. Ale jak ktoś wynosi wódę to albo patus albo złodziejaszek chciał się dorobić sprzedając za kilka zł.

Marek
Marek
odpowiedział na komentarz  Bobo
2 lat temu

To chyba tylko pisior może być?

Lalala
Lalala
odpowiedział na komentarz  Bobo
2 lat temu

Pewnie patus , choć to pewnie mi też bardzo łatwo oceniać. Nie wiadomo co oni przeżyli. Zupełnie nie pochwalam takich zachowań , ale nikt z własnej woli tak się nie stacza. Najczęściej stoją za tym jakieś traumatyczne doświadczenia .

Kaka
Kaka
2 lat temu

Chłopaki z Siemkowic

Aga
Aga
odpowiedział na komentarz  Kaka
2 lat temu

Razem z kuzniakiem z ozegowa . Kolejny złodziej!!!!

Tósty
Tósty
2 lat temu

Patolka się szerzy 😒