R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDożynki parafialne i Piknik Rodzinny w Białej

Dożynki parafialne i Piknik Rodzinny w Białej

W ostatnią niedzielę sierpnia w Białej odbyły się Dożynki Parafialne oraz Piknik Rodzinny. Impreza zorganizowana przez Sołtysa, Radę Sołecką oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Białej cieszyła się dużym powodzeniem.

Do tego święta przygotowali się wszyscy parafianie, a przede wszystkim rolnicy, chcąc w ten sposób podziękować za tegoroczne plony. Oprócz tradycyjnej okolicznościowej dożynkowej Mszy Św. w Kościele Jana Chrzciciela uczestnicy na placu Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej mogli między innymi obejrzeć występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Rząśnia, uczestniczyć w zabawie tanecznej z wodzirejem, a także uczestniczyć w pokazie pierwszej pomocy. Na najmłodszych czekały darmowe dmuchańce, animacje, gry i konkursy z nagrodami.

Bardzo dużym powodzeniem ciszył się poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Białej oraz strefa gastronomiczna. Zabawa, mimo pewnej niepogody trwała bardzo długo, a Mieszkańcy Białej oraz Goście z pewnością będą długo wspominać tą imprezę jako bardzo udaną.

tekst i fot.: Organizatorzy

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
2 lat temu

I można się było zaszczepić

Ewa
Ewa
odpowiedział na komentarz  Obserwator
2 lat temu

Szczepionką na bazie alkoholu.