R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoRusza XVI edycja Szlachetnej Paczki

Rusza XVI edycja Szlachetnej Paczki

Trwa odliczanie dni do otwarcia bazy, to już 19-20 listopada!

Wolontariusze z całej Polski ruszyli na spotkania z potrzebującymi rodzinami. Ich zadaniem jest odkrycie prawdziwej, ukrytej biedy i podjęcie decyzji, dla których rodzin udział w Paczce będzie mądrą pomocą. Na podstawie tych spotkań, wolontariusze przygotują opisy historii rodzin, które 19 listopada trafią do bazy na szlachetnapaczka.pl. Następnie Darczyńcy będą mogli wybrać rodziny, dla których chcą przygotować pomoc.

Otwarcie bazy z historiami rodzin to co roku wielka chwila – od tego momentu można wybrać rodzinę i przygotować dla niej pomoc. W tym roku bazę otwieramy podczas Weekendu Otwarcia, czyli 19-20 listopada.

Zespół Szlachetnej Paczki
R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Leśna
Leśna
7 lat temu

do kogo należy przekazać dary?

Ania W
Ania W
odpowiedział na komentarz  Leśna
7 lat temu

Pani jako darczyńca loguje się na stronie Szlachetnej Paczki i wybiera region i rodzinę, której chce pani pomóc. Są tam przygotowane przez wolontariuszy opisy dzięki, którym darczyńca wybiera rodzinę. Należy pamiętać aby wybrać rodzinę, której jesteśmy w stanie zapewnić to co jest jej najbardziej potrzebne! (potrzeby rodziny są zapisane w arkuszu)

Pozdrawiam 🙂

Ewa
Ewa
7 lat temu

Wystarczy dać rodzinom godną pracę za godziwe pieniądze i nie będzie potrzebna żadna pomoc.

Renata
Renata
odpowiedział na komentarz  Ewa
7 lat temu

To prawda ale nie zawsze to wystarcza. Zdarzają się sytuacje losowe, w których rodzina potrzebuje wsparcia innych osób aby móc poradzić sobie ze swoją sytuacją, często przejściową. Są to rodziny, w których przyszła nagła choroba lub śmierć. Do takich rodzin również dociera Szlachetna Paczka.