Samochodowe SHOW na Placu Targowym

0

Pisk opon, zapach spalonej gumy i dźwięk zgniatanej blachy to nieodłączne atrybuty popisów kaskaderskich wykonywanych przez ekipę Monster Show Chaloupka Lifestyle.

W niedziele na Placu Targowym w Pajęcznie przez ponad godzinę mogliśmy podziwiać zapierające dech w piersiach pokazy okraszone dużą dozą humoru. Kaskaderzy z grupy Monster Show Chaloupka przez wiele lat przygotowywali swoje popisy, aby w końcu zaprezentować je przed publicznością. Emil Chaloupka i jego kompani zaprezentowali m.in. jazdę synchroniczną, dirft, jazdę na dwóch kołach połączoną z akrobacjami kaskaderów. Była to również okazja, do zobaczenia jedynego w Europie specjalnego samochód z dwoma silnikami, prowadzonymi przez dwóch kierowców. Kaskaderzy zapraszali do wspólnej zabawy widzów, którzy chętnie brali udział w wykonywanych popisach.

W finale show zobaczyliśmy kasację pojazdów dwoma potężnymi Monster Truckami m.in. pierwszym polskim MONSTER TRUCKIEM Warszawa M20! Show zakończyło się nieco szybciej niż przewidywano ponieważ na chwilę przed końcem z nieba lunął rzęsisty majowy deszcz.

Poprzedni artykułSprawcy nietypowej kradzieży zatrzymani
Następny artykułPolicyjni antyterroryści odbili zakładników z rąk porywaczy [WIDEO]
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments