Sołtys Dylowa Szlacheckiego „namierzyła” leśnego śmieciarza

12

Kamila Krzak-Sojda jest bardzo aktywnym sołtysem miejscowości Dylów Szlachecki. Dzięki jej działaniom wieś stale się rozwija, zmienia swoje oblicze i włącza w kolejne akcje charytatywne. Pani sołtys potrafi również podjąć stanowcze działania.

W niedzielę 26 kwietnia o godzinie 18:50 dyżurny pajęczańskiej Komendy Policji w Pajęcznie przyjął od wspomnianej sołtys Dylowa Szlacheckiego zgłoszenie o śmieciach budowlanych porzuconych w lesie. Przybyli na miejsce interwencji policjanci, zastali na miejscu zgłaszającą oraz właściciela znalezionych śmieci.

Dzięki szybkiej reakcji Kamili Krzak-Sojda udało się ukarać sprawcę zaśmiecania lasu. Pani sołtys oświadczyła, iż po otrzymaniu informacji od jednego z mieszkańców informacji o porzuconych śmieciach znajdujących się w lesie, natychmiast udała się do lasu i sama ustaliła ich właściciela. Policjanci nałożyli na “leśnego śmieciarza” mandat karny. Oczywiście sprawca posprzątał również las.

Apelujemy do mieszkańców, że zgłaszanie takich sytuacji, to nie “kablowanie” na innych, a obywatelski obowiązek. Obserwujmy, zgłaszajmy  dbajmy, bo takich sytuacji jest za dużo. Trzeba takich ludzi pociągnąć do odpowiedzialności. Na śmiecenie nie ma naszej zgody – mówi Kamila Krzak-Sojda.

Bez wątpienia mieszkańcom Dylowa Szlacheckiego należy pogratulować tak zaangażowanej, zorganizowanej i operatywnej osoby na zajmowanym stanowisku.

fot.: Archiwum prywatne

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

12
Odpowiedz

avatar
7 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
GucioRolnikJanAbcWyborca Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
PekaesJuzSzedł
PekaesJuzSzedł

Śmieciarz powinien być z imienia i nazwiska wymieniony.

Borysek
Borysek

Proszę śledzić stronę Dylów Szlachecki na Facebooku jeśli osoba ta nie posprząta i nie udowodni że śmieci trafiły na wysypisko ,dowiecie się

Paweł
Paweł

To był pisior czy nie, bo oni siedzą w tym biznesie.

Adaś
Adaś

Oj siedzą, królem był ich najlepszy kompan, Sławomir.

Serdeczny miś
Serdeczny miś

Nie nudzi wam się już to wpychanie debilnych, politycznych komentarzy pod każdym artykułem?

Wyborca
Wyborca

To robi naczelna pisowska trolka ze swoim towarzystwem. Myślą że przez pisanie głupich komentarzy uratują du.y w PGE i przykryją ich dziadostwo. Teraz wszystko wyłazi i mają problem.

Jan
Jan

Debil!!

Jacek
Jacek

Ciekawe czy policjanci z Pajęczna znalezli by tego śmieciarza……

Wojtek
Wojtek

Brawo Kamila !!!

Abc
Abc

Jaki mandat za zasmiecanie lasu?

Rolnik
Rolnik

A co łona mo te nogi tak pomazane w jakieś kwiotki czy to jakiś chwost?

Gucio
Gucio

Imię nazwisko adres i zdjęcie tego typa