Spotkanie integracyjne dzieci niepełnosprawnych

3

W czwartek 4 października na Stadionie Miejskim oraz w Domu Sporu w Pajęcznie miało miejsce czwarte spotkanie dzieci i młodzieży z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Działoszynie oraz dzieci z Warsztatów Szkolnych dzieci niepełnosprawnych z Zabrza.

Na spotkanie zaproszono także niepełnosprawne dzieci z terenu Pajęczna. Licznie stawili się również młodzi piłkarze Zawiszy Pajęczno, którzy wspólnie z gośćmi imprezy spędzili ten szczególny dzień na wspólnych grach i zabawach.
Miła niespodziankę niepełnosprawnym dzieciom sprawiły dzieci z klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Pajęcznie, które przekazały gościom z Zabrza przepiękne maskotki, co sprawiło im ogromną radość. Łącznie w wydarzeniu uczestniczyło ponad 200 dzieci, wszystkie już nie mogą doczekać się  następnego spotkania.
Spotkanie odbyło się dzięki wsparciu finansowemu Cementowni WARTA S.A. w Trębaczewie, Burmistrza Gminy i Miasta Pajęczno Dariusza Tokarskiego oraz  przy pomocy pracowników Urzędu Gminy i Miasta w Pajęcznie oraz Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu  w Pajęcznie. Funkcję gospodarza imprezy pełnił kierownik Pajęczańskiego Domu Sportu Bogusław Okrzesik.

źródło i fot.: UGiM w Pajęcznie

guest
3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Bobo
Bobo
1 rok temu

No i to jest fajna wiadomość.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Super, że takie spotkania się odbywają. Kolejne i dzieci bardzo zadowolone. Uśmiech na ich twarzach mówi wszystko 😀😀😀

Szlachcic
Szlachcic
odpowiedział na komentarz  Mieszkaniec
1 rok temu

Brawo dla tych dzieciaczków ! <3 serce rośnie!