Tom James zagra w Pajęcznie

2

Gratka dla miłośników nastrojowej, gitarowej muzyki. W listopadzie, w kinie Świteź wystąpi Tom James – wschodząca gwiazda i objawienie brytyjskiej sceny songwriterskiej.  Tom James to znakomity gitarzysta, który wyrobił sobie niepowtarzalny styl – to mieszanka klasycznego grania z metodą „finger picking”. Czasem gitarę trzyma przewieszoną na pasku – jak większość muzyków, innym razem gra mając ją na kolanach, jakby grał na klawiszach. Wygląda to niezwykle efektownie, ale przede wszystkim fantastycznie brzmi.

Tom gra muzykę, przy której można się rozmarzyć i „odpłynąć”. Artysta ma 22 lata, a już może pochwalić się debiutanckim wydawnictwem („Blood to gold”) i koncertami na brytyjskich festiwalach Surfana, Boardmaster, Beachbreak, Somersault i Larmer Tree. W tym roku wystąpił na jednym z największych i najbardziej prestiżowych festiwali na świecie – Glastonbury.

Tom James rusza właśnie w kolejną trasę po Europie. Oprócz Niemiec, Francji i Szwajcarii odwiedzi po raz pierwszy Polskę! W naszym kraju wystąpi z nim perkusista Brinsley Hall. Koncert w kinie Świteź odbędzie się 14 listopada (sobota, godz. 19.00) – bilety na występ do kupienia przed koncertem.
Zapraszamy!

tom-james-poprawiony-www

tekst i plakat: MGOKiS
Poprzedni artykułRząśnia odzyska skradzione pół miliona złotych?
Następny artykuł„Pieśni nadziei i zwycięstwa” w Działoszynie
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
m
m
8 lat temu

MGOKIS proszę o weryfikację ogłoszenia 15-sty listopad to niedziela !

Admin
Admin
odpowiedział na komentarz  m
8 lat temu

Racja, data na plakacie jest nieprawidłowa.
Koncert odbędzie się w sobotę 14 listopada.