R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoW Urzędzie Gminy zapłacisz kartą

W Urzędzie Gminy zapłacisz kartą

Dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Pajęczno. W Urzędzie Miasta, aby uiścić opłaty za podatki, nie trzeba mieć już przy sobie żywej gotówki. Teraz w magistracie można płacić także kartą. 

Urząd Gminy w Pajęcznie przystąpił do pilotażowego programu realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową w zakresie akceptacji płatności bezgotówkowych w ramach programu „Od papierowej do cyfrowej Polski”.

W okresie pilotażowym (do końca marca 2017 r.) mieszkańcy gminy mogę płacić kartą, a  od opłat bezgotówkowych nie będą pobierane dodatkowe prowizje.

Terminal obsługuje karty płatnicze w technologii tradycyjnej (tzw. stykowej) oraz zbliżeniowej (tzw. bezstykowej/contactless) dokonywane kartami Visa i MasterCard.

Bez gotówki zapłacimy opłaty: podatków lokalnych, opłat skarbowych (za wydanie zaświadczeń, decyzji, wypisów i wyrysów z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, odpisów z aktu cywilnego), opłat adiacenckich , opłat za udostępnienie danych osobowych, czynszów i dzierżaw.

Niestety powyższa możliwość nie będzie obejmowała opłat za wodę i ścieki.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments