R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoMoc rowerowych atrakcji - SZKÓŁKA NA DWA KÓŁKA

Moc rowerowych atrakcji – SZKÓŁKA NA DWA KÓŁKA

Już w ten weekend wielki finał akcji SZKÓŁKA NA DWA KÓŁKA.

W niedzielę, 12 września, boisko ORLIK przy ul. Długosza zmieni się w pełne atrakcji, edukacyjne miasteczko rowerowe. Dzieci i młodzież będą mogły doskonalić umiejętności rowerowe na specjalnie wytyczonych torach poznając przy okazji podstawowe zasady bezpieczeństwa i ruchu drogowego.

Nie zabraknie też specjalnych stoisk z poradami serwisowymi dla rowerzystów, będzie też możliwość oznakowania swojego roweru przy specjalnym stoisku Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. Gwoździem programu będzie niezwykle efektowny pokaz rowerowych akrobacji. Inicjatorem akcji Szkółka na dwa Kółka jest Wojciech Beśka.

Projekt Szkółka na 2 kółka jest realizowany w ramach Funduszu Obywatelskiego – łódzkie na plus przy współpracy z klubem LIBERO Pajęczno. Projekt ma na celu edukację młodszych uczestników ruchu. Jazda na rowerze na specjalnie przygotowanych torach z całą pewnością będzie stanowić świetną rozrywkę zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Nie zabraknie tez innych niespodzianek, będzie dmuchany plac zabaw, będą konkursy i zabawy, będą wskazówki i porady jak zadbać o swoje bezpieczeństwo na rowerze. Zapraszamy całe rodziny – to będzie wielkie rowerowe święto dla wszystkich mieszkańców Pajęczna! – do udziału zachęca pomysłodawca imprezy Wojciech Beśka.

Wydarzenie zaplanowane jest na najbliższą niedzielę, od godz. 14.00 – wstęp wolny – Zapraszamy!

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments