XII Zlot konstruktorów i posiadaczy VITAR [WIDEO]

5

Za nami „XII Zlot konstruktorów i posiadaczy VITAR 4×4”. Impreza z roku na rok ściąga do Pajęczna miłośników aut terenowych z całej Polski.

Pajęczański „Zlot konstruktorów i posiadaczy VITAR 4×4” odbył się już po raz dwunasty. Jak co roku główną atrakcją imprezy był rajd wytyczony po terenach zalewowych. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach Extreme oraz Wyczyn. Jednak to nie rywalizacja była dla miłośników jazdy terenowej najważniejsza, a wspólna integracja.

Podobnie jak w roku ubiegłym część wpisowego została przeznaczona na szczytny cel, dzięki czemu kwota 4000zł została przekazana na pomoc dzieciom z ubogich rodzin. Dodatkowo podczas zlotu prowadzona była zbiórka dla małej Diany, która zmaga się z ciężką chorobą, offroadowcy i tutaj pokazali wielkie serce, dzięki czemu zebrano kwotę ponad 1000 złotych. Wbrew złośliwym komentarzom, miłośnicy czterech kółek zadbali także o przyrodę:

– Jeździmy po własnych terenach lub takowe dzierzawimy. Sprawdzamy czy nie ma tam roślin i zwierząt pod ochroną przy okazji sprzątamy to co zastalismy i to co zostawiamy – mówi Mariusz Konat, jeden z współorganizatorów zlotu.

Jak mówią uczestnicy imprezy, bez wątpienia XII Zlot konstruktorów należy uznać za niezwykle udany. Jeśli Wy również chcecie poczuć klimat zlotu zapraszamy do wideo-relacji przygotowanej przez Brzeg4x4 oraz galerii zdjęć autorstwa Przemysława Jaguścika.


guest
5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
epj
epj
2 lat temu

musiała być fajna impreza. lubię ludzi z pasją

pno
pno
2 lat temu

Fajna zabawa to teraz posprzątajcie po sobie te wszystkie taśmy powiązane na drzewach, do tej pory wiszą

xddd
xddd
odpowiedział na komentarz  pno
2 lat temu

Bardzo przeszkadzają Ci te taśmy ? Uzasadnij dlaczego ?

Zosia
Zosia
odpowiedział na komentarz  xddd
2 lat temu

Mnie bardzo . Trzeba być w zgodzie z naturą . A nie pobawić się i zostawić zabawki .Następni idą i zostawią buteleczki bo też mają taką formę zabawy . Chlew zostaje .

xddd
xddd
odpowiedział na komentarz  Zosia
2 lat temu

@Zosia a powiedz mi w którym miejscu są jeszcze taśmy ?