R e k l a m a
Strona głównaWiadomościParanienormalni w Pajęcznie

Paranienormalni w Pajęcznie

Już 19 października w Pajęcznie wystąpi kabaret Paranienormlani.

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne?
Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. Najnowszy program Paranienormalnych to niemal dwie godziny fantastycznej zabawy. „Żarty się skończyły” to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo.

[alert type=”info”]Występ Paranienomalnych odbędzie się 19 października o godzinie 17:00 w Hali Sportowej pajęczańskiego Gimnazjum przy ul. Sienkiewicza. Bilety w cenie 50zł będzie można nabyć od 15 września w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu (ul. Wiśniowa 5) lub już teraz zamówić przez internet na www.biletynakabarety.pl.
Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmowane są pod numerem tel: (41) 361-80-47 lub 799-047-040.
Nie czekajcie na ostatnią chwilę ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.[/alert]

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, pamiętajcie aby polubić naszą stronę na facebooku bo właśnie tam będzie można wygrać zaproszenia na pajęczański występ Paranienormalnych.

Post użytkownika TwojePajeczno.pl.

PLAKAT Paranienormalni - Zarty sie skonczyly

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
mejsi
mejsi
9 lat temu

bylam na nich w wieluniu i stw ze to strata pieniedzy…. duzo lepiej wypadli na dniach wielunia gdzie nie bylo $ za wstep