R e k l a m a
Strona głównaWiadomościWywiad z burmistrzem Pajęczna

Wywiad z burmistrzem Pajęczna

Dariusz Tokarski udzielił wywiadu dla Radia Ziemi Wieluńskiej, w którym wypowiada się o najnowszych wydarzeniach w naszej gminie.

 

 

Z rozmowy jaką Marta Żarnowska przeprowadziła z burmistrzem możemy dowiedzieć się między innymi na temat:

  • eksploatacja złóż w Gminie Pajęczno przez Cementownie Warta
  • drogi Pajęczno – Sulmierzyce – Kalisko
  • świetlicy w Wydrzynowie
  • nadchodzących wyborach
audio i fot.: Radio Ziemi Wieluńskiej
R e k l a m a

13 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

13 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Fan
Fan
9 lat temu

Panie Burmistrzu Tokarski, ja jestem dumny z Pana jako włodarza miasta w którym mieszkam z moimi dziećmi. Jeszcze nigdy nasza gmina nie miała tak dobrego burmistrza. Oczywiście można nie lubić koni, ale nikt nikogo nie zmusza, żeby chodzić na wystawę, czy targi. Apeluję do mieszkańców o obiektywne spojrzenia jak zmieniła się nasza gmina, ile jest pięknych placów zabaw, jak wyglądają nasze szkoły, hale, park itd. Uważam, że nasz Pan burmistrz zadbał w gminie alby każdy znalazł dla siebie jakąś atrakcję, powtarzam kto lubi konie może iść na targi, kto lubi taniec może iść na turniej tańca, kto lubi sport ,… Więcej »

szydło_z_worka
szydło_z_worka
9 lat temu

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu …

igo
igo
odpowiedział na komentarz  szydło_z_worka
9 lat temu

Oj nie lubisz Ty tego burmistrza ,oj nie lubisz. Tylko masz jeden problem, argumentów Ci brak.
Co do wypowiedzi Fana wielu z nią się zgadza.

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

pan burmistrz to wspanialy czlowiek nasze miasto bardzo sie zmienilo za jego kadencji moja rodzina odda glos na niego pozdrawiam

ja
ja
odpowiedział na komentarz  Anonimowo
9 lat temu

Do anonimo jesteś pewnie pracownikiem urzędu twoje zadanie pisać ładnie o swoim pracodawcy za to będzie pokaźną premia.

igop
igop
9 lat temu

i tak jest

ja
ja
9 lat temu

Szanowny Panie nic pan nie budował gimnazjum było pan oblepił. styropianem i. drewnem w środku nic nie zrobiono dla komfortu dzieci, świetlicy teź pan nie budował tylko cementownia wyremomtowała. Gimnazjum wybudowano w latach 80 z cegiełek mieszkańców. Fajnie się chwalić czyimiś zasługami. A propoz likwidacji szkół zgonił pan 600 dzieci do jednej szkoły jest tam ogólny bajzel i spęd a dyrektorki dwie przekupy nie dają sobie rady. Następcą pana będzie miał sporo do spłaty kredytów i moźe zredukuje ilości dni konia.

mefisto
mefisto
odpowiedział na komentarz  ja
9 lat temu

No właśnie. To chyba sedno jego „rządów”. Szatnie za 4 mln, kostka pod konie, kredyty na kredyty. Z jednej strony dobrze, że chłop chce ale z drugiej tylko on ogarnie to bagno które stworzył :/ Chodzi mi o kreatywną księgowość pani skarbnik. PS. gdzie te 13 mln z unii?

CKM
CKM
9 lat temu

powiem tyle: jestes pan patafian co gmine zadłuzyl a pozniej powyprzedawal. ciekawe co teraz sprzedasz zeby oddac dlugi…. zrobic szkole a w 2015 za nia zaplacic? co kielbacha przedwyborcza. wez sobie jaj nie rob miej honor i zejdz z konia

Anka
Anka
odpowiedział na komentarz  CKM
9 lat temu

CKM nie wiem czy jesteś kontrkandydatem Tokarskiego czy po prostu mało czytasz. Przecież już od dawna się mówi że pieniądze dostaniemy od Cementowni przez co gmina się wzbogaci.
Tokarski może nie jest kandydatem idealnym ale jest 100 razy lepszy od reszty.

Adrian Usarek
Adrian Usarek
odpowiedział na komentarz  Anka
9 lat temu

droga Pani Aniu jak można liczyć pieniądze, których się jeszcze nie ma….
jak będą to dobrze, ale powinniśmy myśleć długo planowo nad tym by nie skonsumowac ich bezmyślnie. Mnie jako młodego przedsiębiorcy boli rozdysponowanie środków na pewne inwestycje, czasem mam wrażenie to jedna wielka ściema z tymi przetargami.

Zadowolona
Zadowolona
9 lat temu

Panie Adrianie skoro jet Pan przedsiębiorcą to na pewno Pan wie, że są rzeczy które się „chce”, ale przepisy z góry narzucone uniemożliwiają nasze chcenie….. obejrzyjcie sobie film z ostatniej sesji. Jest na im wypowiedź Burmistrza, który mówi, że składanych wniosków o dotacje unijne składanych jest 100% jednak są one rozdysponowane tak a nie inaczej. Niech Pan i Pana koledzy z partii idą pod sejm może dadzą Panu bez kolejki na to na co pan chce i ile Pan chce. Wielcy przeciwnicy Burmistrza to głównie Ci, którzy narzekają ale nie dają żadnego innego pomysłu…. Nie można mówić „nie bo nie”… Więcej »

bob
bob
9 lat temu

Wielu kandydatów będzie miało nie przespane noce przed wyborami , bo tak naprawdę boją się jednego , że wyborcy mogą ich wybrać i co wówczas ???. Krytykować, być w opozycji jest zajebiście ciągle na fali ale działać konstruktywnie i brać odpowiedzialność za swoje czyny to jest wyzwanie. Mam kilka wiosen i mogę obiektywnie popatrzeć na minione kadencje od lat 80 – oby nic z tamtych lat nie wróciło.
A kol. CKM ma dziwna retorykę jak jedna z gazet a właściwie świerszczyków pajęczańskich, tez o trzech literach, przestałem kupować bo lubię prasę obiektywną a nie politycznie utaplaną w brudach.