R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPodsumowanie 29 kolejki

Podsumowanie 29 kolejki

Za nami mecze 29 kolejki IV ligi łódzkiej.

Niewątpliwie najlepszym wynikiem na zakończenie 29 kolejki IV ligi może pochwalić się Zawisza Pajęczno która wprost zniszczyła Borutę Zgierz i wysłała do domu z wynikiem 7:1.
Relacje z meczu możecie zobaczyć pod linkiem – Zawisza Pajęczno – Boruta Zgierz

Działoszyńska Warta grając na wyjeździe o mały włos nie wygrała z łódzkim ŁKS. Drużyna Grzegorza Bodnara prowadziła przez całe spotkanie. Najpierw w 16 minucie bramkę strzela Daniel Karoń, 5 minut później wynik poprawia Artur Ryś. Jednak pod koniec pierwszej połowy ŁKS zdobywa swojego pierwszego gola i drużyny schodzą z boiska z wynikiem 2:1.

źródło: kanał LKS Fans TV

Przez całą drugą połowę łodzianom nie udało się strzelić wyrównującego gola, a wśród działoszyńskich kibiców entuzjazm z wygranego meczu rósł z każdą minutą odliczaną do końca spotkania. Jednak w doliczonym czasie Michał Zaleśny ratuje ŁKS i mecz kończy się remisem 2:2. Remis z taką drużyną jak ŁKS w dodatku na wyjeździe Warta może traktować jako powód do dumy.

Miłą niespodziankę sprawiła także walcząca o utrzymanie w IV lidze drużna Czarnych Rząśnia która również zaliczyła bardzo dobre spotkanie. Grając na wyjeździe pokonała 1:0 faworyta spotkania Widok Skierniewice który aktualnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Wszystkim drużynom z powiatu gratulujemy wyników i liczmy na kolejne sukcesy w najbliższych meczach.