R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPolicyjna debata społeczna

Policyjna debata społeczna

Komendant Powiatowy Policji w Pajęcznie oraz policjanci Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego wraz ze współorganizatorami Cementownią „Warta” S.A. w Trębaczewie oraz Zarządem Stowarzyszenia „Uniwersytetu Trzeciego Wieku” zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Pajęczno do aktywnego udziału w debacie społecznej, której tematem będzie bezpieczeństwo na drogach oraz w życiu codziennym.

21 maja 2015 roku, o godzinie 16:00, w sali nr 3 Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie, odbędzie się spotkanie Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie oraz pajęczańskich policjantów z mieszkańcami miasta i gminy. Policjanci proponują, aby dyskusja poświęcona była zagadnieniom bezpieczeństwa na drogach oraz w życiu codziennym.

Funkcjonariusze liczą, że włączenie mieszkańców w wypracowywanie propozycji rozwiązań oraz poznanie ocen obywateli pozwoli na wdrożenie działań skutkujących dalszym wzrostem poczucia bezpieczeństwa oraz podwyższeniem stanu bezpieczeństwa mieszkańców.
Policjanci serdecznie zapraszają mieszkańców do udziału w debacie!

źródło: KPP Pajęczno
R e k l a m a

5 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
Daniel
8 lat temu

Na pewno będzie poruszony wątek miejscowej patologii i spożywania w miejscach publicznych oraz tego co się wyprawia pod rybką, zagłobą, śmietnikami

michał
michał
odpowiedział na komentarz  Daniel
8 lat temu

popieram

liki
liki
8 lat temu

masz racje danielu patologie tempic brudasów

Vitarka
Vitarka
8 lat temu

Co ma do tego niemiecka cementownia i klub emerytów?! WTF?

Roland
Roland
odpowiedział na komentarz  Vitarka
8 lat temu

o czym ty bredzisz?
Jeden patrol w parku widziałem jak wysuszonego żula legitymowali, a byki patusy dalej rozrabiają bo do nich strach podejść