R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPoszukiwania zaginionej kobiety

Poszukiwania zaginionej kobiety

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie poszukują zaginionej:

Barbara GRACZYKOWSKA,
c. Eugeniusz i Zofii zd. Wolniaczyk,
ur. 11.07.1967 r. Wieluń,
zam. 98-355 Działoszyn ul. 1000 Lecia PP 10/13

która w dniu 24 września 2014 roku ok. godz: 18:00 wyszła z domu swojej matki gdzie w ostatnim czasie zamieszkiwała. Obecnie nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis:
Wzrost ok. 151-155 cm, szczupła budowa ciała, włosy blond krótkie proste, kolor oczu ciemne, twarz szczupła trójkątna, uszy średnie normalne, nos prosty, widoczne braki w uzębieniu, brak znaków szczególnych.

Ubiór:
Zaginiona ubrana była prawdopodobnie w skórzaną kurtkę koloru czarnego, tunikę w paski poziome koloru granatowego, buty typu trampki, spodnie koloru ciemnego.

Osoby które mogą udzielić informacji o miejscu pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt z Policją pod nr alarmowy 997.

????????

W dniu dzisiejszym funkcjonariusze Komisariatu Policji w Działoszynie dokonali szeroko zakrojonych poszukiwań za zaginioną. W akcji poszukiwawczej uczestniczyła również Państwowa Straż Pożarna z Pajęczna oraz OSP Działoszyn, Siemkowice, Raciszyn którzy pomogli dokonać sprawdzenia wyspy w Działoszynie oraz zbiorników wodnych znajdujących się wokół wyspy.

????????

tekst i fot.: asp. Mieczysław Botór, KPP Pajęczno
R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
Karolina
9 lat temu

Jak internauci mogą pomóc,jeśli wypisuje się bzdury,że brak znaków szczególnych.A to,że skrzywienie na twarzy i kuleje,to brak znaków szczególnych?