R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiat100 rocznica urodzin mieszkanki Gminy Rząśnia

100 rocznica urodzin mieszkanki Gminy Rząśnia

W dniu 14 maja 2019 roku swoją 100 rocznicę urodzin obchodziła Pani Józefa Lechowska mieszkanka Gminy Rząśnia z miejscowości Broszęcin.

Z tej niecodziennej okazji Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk wręczył wzruszonej Jubilatce list gratulacyjny wraz z koszem kwiatów i upominkiem. Złożył również najserdeczniejsze życzenia za przeżyte sto lat życia oraz życzył kolejnych lat w spokoju, radości i gronie rodziny, a także w takim zdrowiu i formie jak w dniu urodzin.
Życzenia Pani Józefie złożyli także przedstawiciele jednostki terenowej KRUS-u Oddziału w Pajęcznie.

Skromna Jubilatka w gronie najbliższej rodziny – między innymi razem z miesięczną prawnuczką – poczęstowała swoich gości tortem jednocześnie dziękując im za przybycie i pamięć.

Pani Józefa Lechowska całe swoje życie pracowała ciężko i jak wspominała od niedawna żyje się jej dopiero tak dostatnio. Od urodzenia jest związana z Gminą Rząśnia, bo tutaj – w Broszęcinie, się urodziła, tutaj mieszka i w swoim rodzinnym domu doczekała się w otoczeniu najbliższych takiej wspaniałej rocznicy urodzin.
Jubilatka nadal uczestniczy w codziennych pracach domowych, ma świetną pamięć, zdrowie i kondycję. Pani Józefa nie zdradziła nam sekretu na osiągnięcie tak wspaniałego wieku, ale kilkukrotnie podkreślała, że ważna jest w życiu praca.

Tekst: Anna Gajewska-Bęben, fot.: UG w Rząśni
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments