R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatRozstrzygnięcie III Gminnego Konkursu Plastycznego

Rozstrzygnięcie III Gminnego Konkursu Plastycznego

W środę 15 maja w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Działoszynie odbyło się rozstrzygnięcie III Gminnego Konkursu Plastycznego pt.” Chodź pomaluj mój świat na …niebiesko”.

Nieprzypadkowo wybrano taką datę, 15 maja obchodzony był Dzień Niezapominajki promujący polską przyrodę i jej różnorodność. „Niezapominajka” ma na celu zachowanie od zapomnienia ważnych chwil, osób, miejsc i sytuacji. Przedstawiciele 13 placówek z terenu gminy Działoszyn kolejny raz spotykali się z nadzieją, że będzie to okazja do wymiany doświadczeń i opinii oraz budowania atmosfery tolerancji wobec osób dotkniętych autyzmem. Do konkursu plastycznego zgłoszono 37 prac plastycznych. Wybór najładniejszej pracy był wyjątkowo trudny. Jury doceniło wysiłek, pomysłowość, estetykę i nagrodziło wszystkie dzieła. Komisja konkursowa wręczyła 37 laureatom dyplomy oraz nagrody, których sponsorem było Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie „Uśmiechem Malowane”, Urząd Miasta i Gminy Działoszyn oraz Starostwo Powiatowe w Pajęcznie.
Rodzicom i nauczycielom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech, a uczestnikom konkursu życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji!

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments