R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiat33-latek podpalił autokar w Sulmierzycach

33-latek podpalił autokar w Sulmierzycach

Pajęczańscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który podpalił autokar. 33-latek usłyszał już zarzuty. Za ten przestępczy proceder grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę 19 lutego o godzinie 4:00 dyżurny pajęczańskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru autokaru w Sulmierzycach. Na miejsce interwencji natychmiast wysłano patrol policji. Po zakończonej przez Straż Pożarną akcji gaśniczej mundurowi przystąpili do swoich działań.

Okazało się, że autokar przeznaczony był do handlu obwoźnego warzywami, owocami i kwiatami. Pojazd nie posiadał instalacji elektrycznej, nie było w nim paliwa oraz innych elementów, które mogłyby spowodować pożar w autokarze. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być podpalenie. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady. Zebrany materiał dowodowy pozwolił wytypować sprawcę tego przestępczego procederu. Okazało się, że autokar podpalił 33-letni mieszkaniec Sulmierzyc  – informuje rzecznik KPP w Pajęcznie mł.asp. Wioletta Mielczarek.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu się nic nie stało. Mężczyzna został zatrzymany przez pajęczańskich kryminalnych, usłyszał już zarzut. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. 33-latek był już wcześniej notowany za przestępstwa kryminalne. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło i fot.: KPP Pajęczno

R e k l a m a

8 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
fsdfsdf
fsdfsdf
1 rok temu

To zrobił ten psychol co wszystkim „dzień dobry” wołał, siedział w pierdlu parę lat za gwałt na chłopie i teraz wyszedł na wolność. Znów pójdzie siedzieć i znów go wypuszczą i znów coś odp…. gościa trzeba leczyć albo odizolować od społeczeństwa

Ttt
Ttt
odpowiedział na komentarz  fsdfsdf
1 rok temu

To nie ten.tamtego jeszcze nie ma

Marycha
Marycha
1 rok temu

Gościa zgwałcił?

Marian Wilczek
Marian Wilczek
1 rok temu

Ponoć powiązany z Wilkami czy jakoś tak

Szymi
Szymi
1 rok temu

Bardzo mu przeszkadzał ten autokar?

Aaa
Aaa
1 rok temu

Przestępczy proceder. Hmm, czy to znaczy że gość te autobusy podpalał wielokrotnie w różnych miejscach w kraju albo po prostu podpalał go właścicielowi regularnie.
Słowa dobierane od czapy…

abc
abc
1 rok temu

do handlu obwoznego a nie posiadał instalacji i paliwa ?

Proceder
Proceder
1 rok temu

Chyba rzecznik nie zna znaczenia słowa,, przestępczy proceder,, to działaność mająca na celu zdobycie korzyści materialnych.Tu zaś mowa o podpaleniu. Zachęcam korzystać ze słownika języka polskiego, bo pełno tu błędów.