R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiat33-latek podpalił autokar w Sulmierzycach

33-latek podpalił autokar w Sulmierzycach

Pajęczańscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który podpalił autokar. 33-latek usłyszał już zarzuty. Za ten przestępczy proceder grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę 19 lutego o godzinie 4:00 dyżurny pajęczańskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru autokaru w Sulmierzycach. Na miejsce interwencji natychmiast wysłano patrol policji. Po zakończonej przez Straż Pożarną akcji gaśniczej mundurowi przystąpili do swoich działań.

Okazało się, że autokar przeznaczony był do handlu obwoźnego warzywami, owocami i kwiatami. Pojazd nie posiadał instalacji elektrycznej, nie było w nim paliwa oraz innych elementów, które mogłyby spowodować pożar w autokarze. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być podpalenie. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady. Zebrany materiał dowodowy pozwolił wytypować sprawcę tego przestępczego procederu. Okazało się, że autokar podpalił 33-letni mieszkaniec Sulmierzyc  – informuje rzecznik KPP w Pajęcznie mł.asp. Wioletta Mielczarek.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu się nic nie stało. Mężczyzna został zatrzymany przez pajęczańskich kryminalnych, usłyszał już zarzut. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. 33-latek był już wcześniej notowany za przestępstwa kryminalne. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło i fot.: KPP Pajęczno

R e k l a m a

8 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
fsdfsdf
fsdfsdf
11 miesięcy temu

To zrobił ten psychol co wszystkim „dzień dobry” wołał, siedział w pierdlu parę lat za gwałt na chłopie i teraz wyszedł na wolność. Znów pójdzie siedzieć i znów go wypuszczą i znów coś odp…. gościa trzeba leczyć albo odizolować od społeczeństwa

Ttt
Ttt
odpowiedział na komentarz  fsdfsdf
11 miesięcy temu

To nie ten.tamtego jeszcze nie ma

Marycha
Marycha
11 miesięcy temu

Gościa zgwałcił?

Marian Wilczek
Marian Wilczek
11 miesięcy temu

Ponoć powiązany z Wilkami czy jakoś tak

Szymi
Szymi
11 miesięcy temu

Bardzo mu przeszkadzał ten autokar?

Aaa
Aaa
11 miesięcy temu

Przestępczy proceder. Hmm, czy to znaczy że gość te autobusy podpalał wielokrotnie w różnych miejscach w kraju albo po prostu podpalał go właścicielowi regularnie.
Słowa dobierane od czapy…

abc
abc
11 miesięcy temu

do handlu obwoznego a nie posiadał instalacji i paliwa ?

Proceder
Proceder
11 miesięcy temu

Chyba rzecznik nie zna znaczenia słowa,, przestępczy proceder,, to działaność mająca na celu zdobycie korzyści materialnych.Tu zaś mowa o podpaleniu. Zachęcam korzystać ze słownika języka polskiego, bo pełno tu błędów.