R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiat77 osób objętych kwarantanną w powiecie pajęczańskim

77 osób objętych kwarantanną w powiecie pajęczańskim

W powiecie pajęczańskim w ciągu kilku dni liczba osób objętych kwarantanną podwoiła się. Na szczęście nadal nie wykryto zakażenia koronawirusem.

Województwo łódzkie plasuje się na drugim miejscu pod względem liczby osób zakażonych koronawirusem. W niedzielę 22 marca (godz. 18:00) sytuacja epidemiologiczna prezentowała się następująco:

• Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 106
• Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 23
• Liczba osób objętych kwarantanną: 4438
• Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2919

W powiecie pajęczańskim nie stwierdzono zakażenia

Z danych przekazanych przez Łódzki Urząd Wojewódzki wynika, że w powiecie pajęczańskim podwoiła się liczba osób objętych kwarantanną domową. Aktualnie nadzorem epidemiologicznym objęto 43 osoby, natomiast 77 osób przebywa na obowiązkowej kwarantannie domowej. Na terenie powiatu pajęczańskiego nadal nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem.

Przypominamy, że kwarantannę stosuję się w stosunku do osób zdrowych, które miały bliski kontakt z osobami zakażonymi lub podejrzanymi o zakażenie koronawirusem. Kwarantanną objęte są również osoby, które po 15 marca wróciły do kraju. Osoba nią objęta przebywa w swoim mieszkaniu przez dwa tygodnie — liczone od dnia ostatniego kontaktu z zakażonym lub od dnia powrotu z regionu ryzyka. Nie wolno jej wychodzić, nawet z psem na spacer, do sklepu czy do lekarza. Służby nie precyzują w których gminach i miejscowościach trwają kwarantanny.

Publikujemy tylko sprawdzone informacje

Dostajemy sygnały od naszych czytelników o osobach podejrzewanych o zakażenie koronawirusem, jednak na dzień dzisiejszy żaden z tych przypadków nie został odnotowany w oficjalnych statystykach. Dziękujemy za kontakt i zachęcamy do dalszej współpracy, jednak zastrzegamy, że na TwojePajeczno.pl publikujemy wyłącznie oficjalne dane i statystyki, aby nie wzbudzać niepotrzebnej paniki.

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Kafka
Kafka
4 lat temu

Baraniorzu, tęsknię za Tobą.

Darus
Darus
odpowiedział na komentarz  Kafka
4 lat temu

Ta to tylko o seksie, po pisowsku

Mariusz
Mariusz
4 lat temu

szkoda gadac ciemnogrod w pajecznie zamist napisc cos sensownego co sie dziej czy osoby przestrzegaja kwarantnny czy nie to Pisze o Baraniarzu ciekawe jak ktoregos z was dosiegnie choroba tez bedzie wesoło ( głupio)