R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPomóż Łukaszowi w powrocie do zdrowia

Pomóż Łukaszowi w powrocie do zdrowia

Łukasz Pawlak to mieszkaniec naszego powiatu. Młody człowiek od kilku miesięcy zmaga się z ciężkimi powikłaniami, jakich doznał na skutek wypadku drogowego. W jednej chwili Łukasz stracił zdrowie, sprawność, samodzielność. Kosztowna rehabilitacja to jego jedyna szansa na powrót do zdrowia.

W grudniu ubiegłego roku życie Łukasza Pawlaka całkowicie się zmieniło. Kierowany przez niego samochód uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna w sile wieku doznał bardzo ciężkich uszkodzeń ciała i rozpoczął trudną walkę o powrót do zdrowia i nowe życie.

Był taki moment, że jego stan się poprawił i mogliśmy rozpocząć rehabilitację, ale obecnie sytuacja uległa znacznemu pogorszeniu. Łukasz od kilku dni przebywa na oddziale intensywnej terapii w Krakowie z powodu problemów z oddychaniem. Na tym oddziale nie wolno robić zdjęć, dlatego też nie możemy Wam pokazać, w jakim stanie się znajduje. Nie zobaczycie rurki tracheostomijnej, nie zobaczycie respiratora, który pilnuje jego oddechu, nie zobaczycie młodego człowieka w sile wieku, który nigdy żadnej pracy nie unikał, a dzisiaj jest sparaliżowany i w pełni zdany na opiekę obcych ludzi – opisuję na łamach serwisu siepomaga.pl mama Łukasza.

Szansą na powrót do zdrowia jest jak najszybsze podjęcie kosztownej rehabilitacja. Niestety rodzina nie jest w stanie samodzielnie opłacić drogich zabiegów w specjalistycznych ośrodkach. Dodatkowo im szybciej zostanie podjęte leczenie, tym większa szansa na powrót do zdrowia.

W internecie utworzono zbiórkę mająca na celu pomóc Łukaszowi w powrocie do zdrowia. Każdy, kto chciałby go wspomóc, może dokonać wpłaty za pomocą serwisu SiePomaga.pl

https://www.siepomaga.pl/lukasz-pawlak

Wystarczy kliknąć w powyższy link, a następnie przycisk Wesprzyj.

R e k l a m a