Absolutorium dla Burmistrza Działoszyna jednogłośne

5

rafał-drab-burmistrz-działoszyn

Rada Miejska w Działoszynie jednogłośnie udzieliła absolutorium burmistrzowi Rafałowi Drabowi za wykonanie budżetu za 2015 rok.

XXV obrady Rady Miejskiej odbyły się w środę 29 czerwca. Podczas sesji odczytano opinie Regionalnej Izby Obrachunkowej, która pozytywnie zaopiniowała wykonanie ubiegłorocznego budżetu.  Do wykonania budżetu nie miała również zastrzeżeń Komisja Rewizyjna.

W głosowaniu jawnym radni jednogłośnie udzieli Burmistrzowi Miasta i Gminy Działoszyn absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2015 r. Włodarz podziękował radnym oraz pracownikom urzędu za wykonanie i dobrą realizację budżetu w 2015 roku.

Fot.: Iwona Nowak
Poprzedni artykułPolicja zatrzymała sprawcę rozboju w Działoszynie
Następny artykułNoc Sobótkowa w Działoszynie [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
axa
axa
8 lat temu

Regionalna Izba Obrachunkowa dała pozytywną opinie, dziwne, szkoły likwidują a z pieniędzy na oświatę opłacają P. Słoninę. Czy można być kuratorem i zatrudnianym przez burmistrza koordynatorem. Po co mają dzieci uczyć się języków lepiej niech od razu idą do łopaty.
Jest prawo albo go ni ma.

WykrywaczMentali
WykrywaczMentali
odpowiedział na komentarz  axa
8 lat temu

a jakie oceny ma Twoje dziecko z języków obcych? tak pytam 🙂

Ona
Ona
8 lat temu

Ehhh.. Dlaczego mnie to nie dziwi :/ Masakra :/

mamuska
mamuska
8 lat temu

brak slow do naszego burmistrza za co to dostal za likwidacje jezykow przed wyborami dobro dzieci najwazniejsze a tu okazalo sie jakim dobrem sie kieruje dla dzieci i ile dla niego znacza nasze dzieci.

mama
mama
odpowiedział na komentarz  mamuska
8 lat temu

Podziękujcie Pani Słoninie (ile kosztowała ta Pani gminę z pieniędzy na oświatę), najpierw reformowała szkoły w Pątnowie teraz u nas, a w nagrodę jako emerytka została kuratorką dobra zmiana
Dziwne ze pani burmistrz była sekretarzem w Pątnowie fatum