Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla seniorów z gminy Rząśnia

5

Mieszkańcy gminy Rząśnia w wieku 60+ mogą skorzystać bezpłatnie ze szczepienia przeciwko grypie. Zadanie finansowane jest z budżetu Gminy Rząśnia.

Prowadzona akcja jest efektem realizacji programu zdrowotnego dotyczącego szczepień profilaktycznym pn. „Program szczepień profilaktycznych przeciwko grypie dla mieszkańców Gminy Rząśnia”. Szczepieniem mają zostać objęte osoby w wieku 60+ zameldowane na pobyt stały lub czasowy na terenie gminy Rząśnia, u których nie występują przeciwwskazania do szczepienia przeciw grypie.

Zapisy na szczepienia odbywają się telefonicznie w rejestracji Gminnego Ośrodka Zdrowia w Rząśni, pod nr telefonu: 44 631 – 77 – 77.
Szczepienia będą się odbywały w wyznaczonych przez Ośrodek indywidualnych terminach do 15 grudnia 2020 lub do czasu wyczerpania puli szczepionek.

źródło: UG w Rząśni

R e k l a m a
guest
5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Alaf
Alaf
16 dni temu

I w gminie Rząśnia są szczepionki, spróbujcie kupić w aptece w Pajecznie 👿

Realista
Realista
odpowiedział na komentarz  Alaf
16 dni temu

Spokojnie Niedługo będzie tyle szczepionek na rynku że będą ci kazali obowiązkowo się zaszczepić będzie taka sama historia jak z maseczkami nie po to tyle sprowadzali żeby to teraz zalegało na magazynach hajs musi się zgadzać

Atina
Atina
odpowiedział na komentarz  Alaf
16 dni temu

A co to za szczepionki, skąd przyjechały i co tam w środku hmm? A może by tak mleko z czosnkiem miodem i masłem, czapka na głowę nie bać się i żyć co Ty na to kamracie?

mysza
mysza
odpowiedział na komentarz  Atina
14 dni temu

nie szczepic się!zwłaszcza kiedy pandemia juz szaleje

Gucio
Gucio
odpowiedział na komentarz  Atina
14 dni temu

Nie dać się omamiać zdrajcom, stosować stare sposoby.