R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatBiblioteka w Sulmierzycach siódma w kraju i najlepsza w województwie

Biblioteka w Sulmierzycach siódma w kraju i najlepsza w województwie

Gminna Biblioteka Publiczna w Sulmierzycach zajęła VII miejsce w rankingu Rzeczypospolitej oraz otrzymała tytuł najlepszej biblioteki w województwie łódzkim!

Instytut Książki i „Rzeczpospolita” już po raz szósty wyróżnił samorządy najbardziej zaangażowane w kulturalny rozwój swojej gminy, nagradzając najlepsze biblioteki w kraju.

Tegoroczna ogłoszenie wyników VII edycji rankingu najlepiej prowadzonych bibliotek odbyło się w stołecznym Pałacu Rzeczypospolitej, będącym jedną z siedzib Biblioteki Narodowej. W szóstej edycji wzięło udział 800 bibliotek z całej Polski, aż o 30 proc. więcej niż w roku ubiegłym.

Gminna Biblioteka Publiczna w Sulmierzycach znalazła się w zaszczytnej pierwszej dziesiątce najlepszych placówek w Polsce, zajmując VII miejsce. Sulmierzycka biblioteka została również wyróżniona tytułem „Najlepszej biblioteki w województwie łódzkim”.

– Zgrany zespół i wysoko postawione cele. Duży wkład ma tutaj samorząd, ponieważ liczy się tutaj też budżet, dzięki któremu możemy realizować wiele działań – zdradza przepis na sukces kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Sulmierzycach Anita Wawrzyniak.

Jest to już kolejne wyróżnienie biblioteki w Sulmierzycach.

fot.: archiwum GBP Sulmierzyce
R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
10warta
10warta
7 lat temu

Pogratulować 😉

Inga
Inga
7 lat temu

Gratulacje

eneduerabe
eneduerabe
7 lat temu

No właśnie, bez kasy w życiu pewnie by takiej pozycji nie zdobyli