Ciężarówka na kilka godzin zablokował ruch na DK 42

4

Ruch na drodze krajowej nr 42 został zablokowany na kilka godzin po tym, jak 29-letni kierujący zespołem pojazdów wypadł z drogi i zniszczył bariery ochronne oraz ogrodzenie posesji w Starych Gajęcicach.

Do zdarzenia doszło w czwartek 14 maja o godzinie 09:55 w miejscowości Stare Gajęcice:

29-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego kierujący Scanią wraz z naczepą, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni i stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał na chodnik uszkadzając bariery ochronne i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. W wyniku uderzenia pojazd zablokował drogę krajowa nr 42 na kilka godzin – informuje rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie mł. asp. Marcin Pawełoszek.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja zorganizowała objazdy. Kierujący tirem za spowodowanie zdarzenia drogowego został ukarany wysokim mandatem karnym oraz punktami karnymi.

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

4
Odpowiedz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PatriotaMPSerdeczny miśzocha.Jacek Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Jacek
Jacek

W tym miejscu powinny być fotoradary w obie strony i ograniczenie do 30km/h
Jak jeżdżę w tym kierunku od 20lat to przynajmniej cztery razy w roku ktoś demoluje ludziom na tym zakręcie dobytek
Dobrze, że nikt nie szedł chodnikiem

zocha.
zocha.

Wszędzie tylko ograniczenia… a może wystarczy, żeby ludzie zaczęli myśleć nad tym co robią?

Serdeczny miś
Serdeczny miś

Za dużo wymagasz od ludzi 😀

Jak ktoś jest debilem w życiu to będzie nim i na drodze, a żadne ograniczenia i znaki tego nie zmienią. Niektórzy nie powinni mieć prawa jazdy, no ale w jaki sposób takich wyłapać.

PatriotaMP
PatriotaMP

Ten zakręt jest źle wyprofilowany, mieszkam w Jankach od zawsze i Dziadek mi o tym opowiadał, a z wiekiem jako kierowca utwierdziłem się w tym. Kilka lat temu droga była remontowana, wszyscy myśleli, że owy felerny zakręt wyprofilują, ale nikt z mądrych tego państwa na to nie wpadł i oto mamy skutki, co roku po kilka wypadków….