R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDroga Pajęczno-Biała zamknięta do odwołania

Droga Pajęczno-Biała zamknięta do odwołania

Trwają ostatnie prace na odcinku drogi powiatowej nr 3500E. Droga łącząca miejscowości Pajęczno i Biała została zamknięta.

W związku z ostatnim etapem robót drogowych na odcinku drogi powiatowej nr 3500E wystąpią utrudnienia w ruchu. Droga zostanie zamknięta na odcinku ul.1 Maja w Pajęcznie od dnia 13.07 do odwołania. Zamknięcie związane spowodowane jest ułożeniem warstwy ścieralnej na tym odcinku.

AKTUALIZACJA: Droga jest już przejezdna, jednak występują utrudnienia w ruchu.

R e k l a m a

26 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

26 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Nazwa
Nazwa
1 rok temu

Wy żeście przynajmniej napisali dlaczego zamknięta. Na stronie powiatu to jest jedno zdanie, że zamknięta i… uj! Nic o objazdach itp. Profesjonalnie jak diabli :/ A na fb to u nich komentować nie można. Wolność słowa taka.

Pablo
Pablo
odpowiedział na komentarz  Nazwa
1 rok temu

Ta droga teoretycznie jest zamknięta już od marca, tylko wykonawca nie czepiał się osób, które mimo zakazu jeździły tamtędy. Obiazd jest jest dobrze oznakowany, więc w czym problem?

TheMAS
TheMAS
odpowiedział na komentarz  Pablo
1 rok temu

Jaki łaskawy wykonawca. Zamknąć na pół roku i nic nie robić a ludzie niech jeżdżą 10 min więcej naokoło.

Nazwa
Nazwa
odpowiedział na komentarz  TheMAS
1 rok temu

Tak powiat i osoba vice za to odpowiedzialna pilnuje tego. Lansik być może, praca nie?

Nazwa
Nazwa
odpowiedział na komentarz  Pablo
1 rok temu

W mizeri informacyjnej powiatu. Lakoniczne nic nie mówiące wpisy, nieczytelne skany na ich stronie wrzucone ot tak sobie bez ładu i składu. Mają to serdecznie w d… Serio tragedia.
No ten facebook. Zablokowane komentarze. Taka wspaniała władza, tyle sukcesów i boi się krytyki? Czy może te sukcesy to nie ich zasługa a tylko przypisywanie sobie zasług innych w pokątnych rozmowach z naiwnym ludem?

Aldona
Aldona
odpowiedział na komentarz  Nazwa
1 rok temu

Ten zarząd powiatu to porażka totalna, tak jak w całej pisowskiej Polsce wszystko. Popatrzcie na sprawy energetyki, węgla, itd. Czemu jeszcze nikt nie siedzi?

Mecenas
Mecenas
odpowiedział na komentarz  Aldona
1 rok temu

Jak idzie sprawa karna Pieluchy w Polsce prawej i sprawiedliwej? Powiat 3 miliony stracił. Dociągnie do przedawnienia czy nie, jak myślicie, niewiele brakuje?

C,ytelniczka
C,ytelniczka
odpowiedział na komentarz  Mecenas
1 rok temu

Czytaliście książkę Pieluszki?

Zadziwiony
Zadziwiony
odpowiedział na komentarz  C,ytelniczka
1 rok temu

Kto by pomyślał, że Beata ma taką zdolną córkę.

Kawka
Kawka
odpowiedział na komentarz  Zadziwiony
1 rok temu

Znowu region będzie sławny. Beata jesteś wielka.

czytelnik
czytelnik
odpowiedział na komentarz  Kawka
1 rok temu

Uprzejmie zwracam uwagę, że trzeba zablokować komentarze. Pod artykułem o dniach działoszyna, były nie na temat i tu też sa nie na temat. Redakcjo! gdzie jesteś?

Polak
Polak
odpowiedział na komentarz  czytelnik
1 rok temu

Wszędzie trzeba przypominać o pisowskim dziadostwie uprzejmie rzecz ujmując. Chcesz Czytelniku zamordyzmu, rozumiem, ale sytuacja w Polsce już kipi, pudrowanie już nic nie daje. Niemcy znowu mają gas z Rosji a u nas pisowska kicha energetyczna. To „sukces” pisu i oczywista oczywistość, Pieluchy. Powtórzę, moim zdaniem pis to zdrajcy Polski. Sprzedali się innym. Myślę że rozgarnięci wiedzą komu.

czytelnik
czytelnik
odpowiedział na komentarz  Polak
1 rok temu

Nie interesuje mnie władza w gminach i powiatach, niech sobie radzą, jak chcą. Ni mi do tego.

Ale mój komentarz był do redakcji, która usunęła nieprzychylne komentarze owbec władz Dz. uzasadniając, że były nie na temat artykułu. Tutaj też są nieprzychylne komentarze, jednak, choć nie na temat, redakcja ich nie usuwa?

Tego dotyczył mój komentarz, natomiast konkretna władza mnie nie interesuje. NIech się martwią ci, którzy na nich głosowali.

Klasyk
Klasyk
odpowiedział na komentarz  Mecenas
1 rok temu

Idzie po pisowsku, czyli leży pod dywanem. Na tym przykładzie widać jak pisiory rozumieją słowa prawo i sprawiedliwość. Tylko głupki dają się nabierać.

Pisia
Pisia
odpowiedział na komentarz  Klasyk
1 rok temu

Pielucha co Ty robisz z tą Polską? Masz jakiś honor, który przedstawialas w spotkaniach wyborczych?

Beti
Beti
odpowiedział na komentarz  Pisia
1 rok temu

Na spotkaniach w biurze poselskim nad barem Rico mówiłaś że jesteś za prawem i sprawiedliwością, i co z tego zostało? Masz jakąś refleksję, czy na prawdę chodziło ci o dorwanie się do koryta kasy?

Pisia
Pisia
odpowiedział na komentarz  Beti
1 rok temu

Jestem przekonany , że chodzi o to drugie.

Pisia
Pisia
odpowiedział na komentarz  Pisia
1 rok temu

A co na to ruda dycha co tak przycichła, boi się jakiejś sprawy karnej czy co?

Nieznajoma
Nieznajoma
1 rok temu

Jeśli nie umieją kłaść asfaltu to niech się za to nie biorą bo jak widać nie mają zielonego pojęcia

Xyz
Xyz
1 rok temu

W tamtym roku potrafili zrobić ruch wahadłowy i jakoś to wyglądało. W tym zamknęli na pół roku i zadowoleni. Na szczęście już bliżej końca niż dalej 😊

BobBudowniczy
BobBudowniczy
1 rok temu

Szybsze tempo mają budowy autostrad niż remont tej drogi powiatowej.

Antoś
Antoś
odpowiedział na komentarz  BobBudowniczy
1 rok temu

Między czasie burmistrz Pajęczna wziął ich do zrobienia osiedla matusowiec więc co się dziwić że długo im tu schodzi a termin mają na powietówke do końca 2023

kamilek
kamilek
1 rok temu

żenada

Wiktor
Wiktor
1 rok temu

Dziś na profilu fb Wielce Szanownego Pana Wicestarosty Sikory pod postem w którym „chwali się” że ta droga jest na ukończeniu zwróciłem uwagę że ten remont to jeden wielki burdel. Pan Paweł S. (zapewne niedługo) zapytał o powody takiej opinii. Odpowiedziałem, że to widzi każdy kto nie zaklina rzeczywistości. Po czym Pan Sikorą mnie zablokował 😄 Czy usunął posta nie wiem bo nie mam jak sprawdzić 😀 Piszę tu dlatego żeby pokazać otwartość i transparentność Wielce Szanownego Pana, który w mydleniu ludziom oczu jest jak widać całkiem niezły, gorzej z realizmem jego słów. Wg mnie jest nawet gorszy niż Premier… Więcej »

Ona
Ona
odpowiedział na komentarz  Wiktor
1 rok temu

Ten człowiek ma takie w ogóle nieuzasadnione swoimi umiejętnościami parcie na szkło, że takie ciśnienie mogłoby rozwiązać obecne problemy węglowe Polski 🤣

Paweł Morawiecki
Paweł Morawiecki
odpowiedział na komentarz  Wiktor
1 rok temu

To ten który na swoim profilu chwali się uzyskaniem MBA na Collegium Humanum, jego screen w załączeniu? Śmiech na sali. Tam tytuły się kupuje. Polecam artykuł m. in. w Polityce o tej „uczelni”. Czy Pan Wicestarosta pojechał na uczelnię tylko żeby sobie z niespełna 40letnim Rektorem? 😀 MBA na tej uczelni to wstyd i patologia!! I potem tacy ludzi mają za nas decydować? :O NIE!! Wielka figura :):):) A fejm niesie jakby nie był oderwany od wiadomo czego! I to jeszcze Pan który ma tak nieuzasadnione mniemanie o sobie, a na tym wręczeniu nie wiedział jak się zachować? Poniżej cytat… Więcej »

p.jpg