R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDroga powiatowa na odcinku Rząśnia-Będków będzie zamknięta

Droga powiatowa na odcinku Rząśnia-Będków będzie zamknięta

Rozpoczęła się modernizacja drogi powiatowej 3500E. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

W związku z rozpoczęciem robót budowlanych związanych z realizacją projektu „Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 3500E na odcinku Pajęczno – Rząśnia – Będków” zamknięty dla ruchu zostanie odcinek drogi od ronda w miejscowości Rząśnia do miejscowości Będków. Na okres trwania prac wprowadzono zmiany w organizacji ruchu. Objazd wytoczony został przez miejscowość Zielęcin do drogi wojewódzkiej nr DW483. Termin zamknięcia drogi: od 20.11.2019r. do odwołania.

Na realizację tego projektu powiat pajęczański otrzymał dofinansowanie w wysokości 80% wartości inwestycji. Brakujące 20% wkładu własnego potrzebnego na remont odcinka Rząśnia – Będków w całości pokryła Gmina Rząśnia. W budżecie gminy zabezpieczono na ten cel kwotę niemal 3 milionów złotych.

źródło i fot.: Starostwo Powiatowe w Pajęcznie
R e k l a m a

6 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Nazwa
Nazwa
4 lat temu

To tu jak w Pajęcznie zimą zaczynają? Dziś już minus w nocy, będzie „jakość” 😀

Mieszkanka
Mieszkanka
odpowiedział na komentarz  Nazwa
4 lat temu

Typowa Polska 😁

rrr
rrr
4 lat temu

Dla jadących z południa objazd do Rząśni ustawiony dopiero przy skrzyżowaniu DW483 z DP3500E nakazujący zawrócenie zamiast już na wysokości Zielęcin-Stróża na skrzyżowaniu DW483 i DP2311E, gdzie wystarczy skręcić w lewo? Hm, ciekawe rozwiązanie.

nowa droga
nowa droga
4 lat temu

Wodociagi tez beda poprawiać ? Czy wezmą sie za to dopiero jak droga będzie gotowa i beda niszczyć nowy asfalt ? Zreszta to wszystko typowe dla drogowcow i innych instyyucji.

Nazwa
Nazwa
4 lat temu

Oni to by się k…a za robotę zabrali a nie od 9 do 16 robią z czego 2 osoby chodzą jakby miały robaki w dupie a reszta siedzi i podziwiają jak tamta 2 chodzi…. Typowi polscy budowlańcy wielce kurwa zapracowani a potem pie…lą że chcą więcej zarabiać bo im się należy za ciężką prace… Htfu na takie śmieci

Llll
Llll
4 lat temu

W Chorzewie też remont chodników kiedyś zakładali kostkę a teraz wymieniają krawężniki no i kostkę częściowo zrywają ….i tak robota będzie zawsze…