R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDziałoszyńscy policjanci błyskawicznie odnaleźli zaginionego 54-latka

Działoszyńscy policjanci błyskawicznie odnaleźli zaginionego 54-latka

Policjanci z pajęczańskiej komendy uratowali mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym i jego życie było zagrożone. Na szczęście funkcjonariusze wykazali się zdecydowanym, szybkim i co najważniejsze skutecznym działaniem. Odnaleziony mężczyzna trafił pod opiekę specjalistów.

W niedzielę 25 lutego około godziny 21:00 policjanci dostali zgłoszenie, dotyczące zaginięcia 54-letniego mężczyzny, który przechodzi trudny okres i jego życie może być zagrożone.

O sytuacji poinformowała nas rodzina zaginionego mężczyzny. Na tym etapie wiedzieliśmy już, że sprawa wymaga natychmiastowego działania. W czasie kiedy kryminalni zajmowali się przyjmowaniem zawiadomienia o zaginięciu mężczyzny, ustalali szczegóły i wprowadzali swoje procedury poszukiwawcze, inni funkcjonariusze bez zwłoki ruszyli w wytypowany teren. Dosłownie kilkanaście minut od oficjalnego złożenia zawiadomienia działoszyńscy policjanci w zaroślach odnaleźli roztrzęsionego mężczyznę, który przyznał, że jest w kryzysie emocjonalnym. Policjanci widząc, że 54-latek wymaga pomocy specjalistów wezwali na miejsce zespół ratowników medycznych. Do ich przyjazdu policjanci opiekowali się mężczyzną – informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik KPP w Pajęcznie.

Przybyli na miejsce ratownicy medyczni zdecydowali o przekazaniu odnalezionego pod opiekę lekarzy.

 

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments