R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDzień Kobiet w Działoszynie

Dzień Kobiet w Działoszynie [ZDJĘCIA]

Kilkaset osób bawiło się niedziele w Działoszynie podczas uroczystości z okazji Dnia Kobiet. Gwiazdą wieczoru był Zenek Martyniuk oraz Miły Pan.

To niezwykłe święto, przyciągnęło tłumy mieszkanek, ale także panów, którzy postanowili wspólnie świętować. Każda z pań, która przybyła tego dnia do Działoszyna została przywitana przez burmistrza Rafała Draba życzeniami i tradycyjnym tulipanem.

W trakcie imprezy na scenie zaprezentowały się liczne grupy i sekcje MGDK, ukazując swoje artystyczne umiejętności i talent. Niezawodni uczestnicy wydarzeń organizowanych przez Środowiskowy Dom Samopomocy (ŚDS) w Niżankowicach również włączyli się w festiwalową atmosferę, demonstrując swoje zdolności artystyczne i radość z uczestnictwa.

Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu były dwa koncerty, podczas których publiczność miała okazję wspólnie bawić się przy muzyce Miłego Pana i Zenona Martyniuka. Ich występy przyciągnęły tłumy, sprawiając, że hala imprezowa wypełniła się po brzegi, tworząc niezapomnianą atmosferę radości i zabawy.

Imprezie towarzyszyła również zbiórka charytatywna, mająca na celu wsparcie małego Jasia, mieszkańca gminy Działoszyn, w jego leczeniu. Dzięki hojności uczestników udało się zebrać ponad 7 tysięcy złotych, co z pewnością przyczyni się do poprawy sytuacji zdrowotnej chłopca.

Dla uczestników zabawy przygotowano słodki poczęstunek, który urozmaicił świętowanie. Wręczono również ponad 90 nagród, które trafiło do pań bawiących się na hali, co sprawiło, że atmosfera była pełna radości i uśmiechów.

 

 

R e k l a m a

14 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

14 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Maria
Maria
4 miesięcy temu

I to jest Przykład Burmistrza proszę przyszłych młodych kandydatów na Burmistrza brać przykład z tego Pana 🙂
Świetny koncert wybawilismy się ja nigdy 🙂

Hehe
Hehe
4 miesięcy temu

A na dzień mężczyzn coś było organizowane ?

Luki
Luki
4 miesięcy temu

Zbednie wydane pieniądze, które można było sporzytkowac na ważniejsze inwestycje. Jedna z nich powinno być doświetlenie przejść dla pieszych żeby nie było kolejnych takich sytuacji jak wczoraj, ze doszło do potrącenia pieszego.
Mam nadzieję że obecna kadencja jest ostatnią dla p. Draba. Mocno na to liczę.

Obserwator
Obserwator
odpowiedział na komentarz  Luki
4 miesięcy temu

Koncerty na dzień kobiet organizowane są co roku we wszystkich gminach i nie rozumiem co potrącenie na pasach ma z tym wspólnego. Poza tym jak ludzką krzywdę można wykorzystywać do prowadzenia kampanii wyborczej. Wstyd i żenada. Panie Borgul wypowiadasz się Pan na Facebooku a przecież tyle kadencji już Pan zasiadasz w radzie powiatu i czym się Pan może pochwalić??? Przecież jako radny powiatowy reprezentujacy mieszkańców gminy Działoszyn też pan mógł zabiegać o doświetlenie przejść dla pieszych. Niech Pan popatrzy w jakim stanie są drogi powiatowe? Dobrze że ten burmistrz Was trochę wyręcza to coś jest do przodu popchnięte.

Janek
Janek
odpowiedział na komentarz  Luki
4 miesięcy temu

Znowu się zaczyna mącenie przedwyborcze.
Przecież to jest droga krajowa i to chyba oni powinni wyłożyć pieniądze, a nie nasza gmina.

zia
zia
odpowiedział na komentarz  Janek
4 miesięcy temu

No już pewna pani sobie robi kampanię na tym wypadku. ŻENUJĄCE!!!

Jajajaj
Jajajaj
odpowiedział na komentarz  Janek
3 miesięcy temu

Wszystkie normalne gminy dawno wymieniły oświetlenie na ledowe. Jak ktoś myśli to wie że to samo się sfinansuje z oszczędności na zużyciu prądu. Ale w Działoszynie trzeba zwalczać bezrobocie zatrudniając w urzędzie ilu się da żeby z wdzięczności głosowali jak trzeba.

ktoś nie stąd
ktoś nie stąd
4 miesięcy temu

Szanowni Państwo zaznaczam , że nie chce wchodzić w Wasze spory bo nie jestem z waszych stron, ale cokolwiek by nie zrobił, czy zrobił pan Burmistrz to i tak będzie źle. Zorganizował Dzień Kobiet – piszą oponenci, że zrobił ŹLE bo brak oświetlenia….. Gdyby nie było imprezy te same osoby krzyczały by, że nawet nie stać gminy na kwiatek dla pań. Tacy właśnie jesteśmy – mówimy co nam w danej chwili pasuje. Nie musimy się kochać, ale przynajmniej się szanujmy

Pajęczanka
Pajęczanka
4 miesięcy temu

Super gest burmistrza Działoszyna.Miło zobaczyć na zdjęciach uśmiechnięte kobiety.Ten kwiatek ma dla mnie kobiety wartość, ( uśmiech. radość, życzliwość i sympatię).

Leszek
Leszek
4 miesięcy temu

Tylko w Pajęcznie lipa

Klaudia
Klaudia
4 miesięcy temu

Brawo Panie Rafale, jestem dumna że mój głos glosujac na Pana nie poszedł na marne i zapewniam że ja i moja rodzina i tym razem Pana nie zawiedziemy 🙂

Paweł
Paweł
odpowiedział na komentarz  Klaudia
4 miesięcy temu

A ja liczę że to koniec epoki draba i w koncu miasto zacznie się rozwijać.

Maciek
Maciek
odpowiedział na komentarz  Paweł
4 miesięcy temu

Zobacz jak Działoszyn się rozwinął się w porównaniu do takiego Pajęczna. Jak powstanie basen to już całkiem można Pajęczno zaorać 😉

Anonimowo
Anonimowo
odpowiedział na komentarz  Paweł
4 miesięcy temu

Katastrofa
Pewnie wyrwała wszystko co się dało od gminy ,a teraz marudzi,ze zły Burmistrz