R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDzień Kobiet w Rząśni

Dzień Kobiet w Rząśni [ZDJĘCIA]

W niedzielę 10 marca w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni odbyły się coroczne. Dzięki zaangażowaniu Wójta Gminy Rząśnia Tomasza Stolarczyka jak co roku mogliśmy posłuchać nie tylko lokalnych wykonawców, ale też gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Każda z pań która zawitała tego dnia do Rząśni już przy wejściu na halę była witana okolicznościowym tulipanem wręczanym przez Wójta Gminy Tomasza Stolarczyka wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Rząśnia Jarosławem Popławskim oraz druhami Ochotniczej Straży Pożarnej z Rząśni i Białej.

Po powitaniu gości mogliśmy obejrzeć występ chórku młodzieżowego pod kierownictwem Pana Szymona Cebuli i szkółki gitarowej pod opieką Pana Krzysztofa Ptaka. Główną atrakcją niedzielnego wieczoru był koncert zespołu KORDIAN czyli Kordiana Cieślika. Grupa Kordian to pierwsza w Polsce formacja grająca góralskie folko-polo, a są znani między innymi z takich przebojów jak „Dziewczyna z gór” oraz „Wina dzban”.  Gwiazda wieczoru bardzo aktywnie bawiła się wraz z publicznością, porywając do tańca Panie i zapraszając do wspólnej zabawy.

Impreza z okazji Dnia Kobiet pełna była dodatkowych atrakcji. Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko miejscowego SPA, gdzie można było wylosować voucher na zabiegi kosmetyczne. Goście tegorocznego „Dnia Kobiet” niezależnie od płci lub wieku, mogli zrobić sobie zdjęcie w VideoBudce360 oraz posmakować darmowego popcornu i waty cukrowej – stoiska te były wprost oblegane.

Na koniec, już tradycyjnie, po zakończeniu koncertu Wójt Gminy zaprosił wszystkich na słodki poczęstunek przy cieście i kawie, jednocześnie zapraszając wszystkich na kolejny Gminny Dzień Kobiet już za rok. Całości obchodów Gminnego Dnia Kobiet towarzyszyła wyjątkowa oprawa i przepiękny wystrój hali przygotowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni.

źródło i fot.: UG w Rząśni
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments