Dzień Kobiet w Rząśni [ZDJĘCIA]

3

Alberto Amati był gwiazdą Dnia Kobiet w Rząśni. Niezwykły śródziemnomorski urok artysty wzbudzał niemały zachwyt u żeńskiej części publiczności.

W spotkaniu wzięło udział kilkuset Gości, a przygotowany program artystyczny, szczególnie koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Alberto Amati z zespołem wzbudził ogromne pozytywne emocje.

Warto wspomnieć o równie gorącym przyjęciu utworów wykonanych z tej okazji przez Młodzieżową Gminną Orkiestrę Dętą, która podczas każdego występu zaskakuje nas czymś nowym – tym razem były to przeboje Jana Kiepury w wykonaniu Adama Włodarczyka i Jacka Wojtala z akompaniamentem Orkiestry.

Zachwyt widowni wzbudził także krótki pokaz umiejętności grupy tanecznej „Tęcza” działającej przy Świetlicy w Będkowie. Dziewczynki zaprezentowały utwór który zajął trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym Sulmierzyce Open w roku 2018.

Gwiazdą czwartkowego wieczoru był Alberto Amati wraz z zespołem. Muzyka, jaką proponuje Alberto, to przeboje włoskie i światowe od lat 50 do współczesnych, jest to repertuar w którym każdy znajdzie coś dla siebie, a niezwykły śródziemnomorski urok artysty wzbudzał niemały zachwyt u żeńskiej części publiczności. Po koncercie wspólnych fotografii i rozdawaniu autografów nie było końca.

Już na zakończenie, oprócz słodkiego poczęstunku, wszystkie Panie spotkała wyjątkowa niespodzianka. Każda z przybyłych na imprezę kobiet otrzymała od Wójta Gminy okolicznościowego tulipana – w podziękowaniu za to, że „czynią ten świat piękniejszym i lepszym”.

Zapraszamy na obszerną fotograficzną relację z wydarzenia.

fot.: UG w Rząśni

guest
3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
krzys
krzys
2 lat temu

Alberto siódma woda po Stefano Terrazzino

Fiona
Fiona
odpowiedział na komentarz  krzys
2 lat temu

Skąd mieli scenę na występ?

Xyzz
Xyzz
2 lat temu

???