Gmina Działoszyn. Pijana kobieta spowodowała niebezpieczną kolizję

3

Tragicznie mogła zakończyć się kolizja, do której doszło w miniony piątek na terenie Gminy Działoszyn. Pijana kobieta straciła panowanie nad swoim pojazdem i zderzyła się z samochodem jadącym z naprzeciwka.

Do zdarzenia doszło w piątek 14 grudnia o godzinie 16:00 na odcinku drogi W-491 pomiędzy miejscowościami Działoszyn i Zalesiaki Pieńki.

– Kierująca samochodem osobowym marki Peugeot, 56-letnia mieszkanka Działoszyna jadąc z miejscowości Działoszyn do miejscowości Zalesiaki Pieńki na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, a następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu uderzając w nadjeżdżający z przeciwnego kierunku ruchu pojazd Fiat Punto, którym kierowała 24-letnia mieszkanka Pajęczna – informuje rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie mł. asp. Marcin Pawełoszek.

Kierująca Peugotem znajdowała się pod wpływem alkoholu, teraz 56-letnia kobieta odpowie za spowodowanie zdarzenia drogowego będąc w stanie nietrzeźwości. Na szczęście pomimo znacznego uszkodzenia pojazdów kierowcy nie odnieśli większych obrażeń.

Policja przypomina!!! Art.178a.§1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

3
Odpowiedz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Konfident07zglossieTego Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Tego
Tego

W Działoszynie już nawet pijane babki jeżdżą ja pierdo dramat i patologia społeczną menelstwo

07zglossie
07zglossie

Imię i nazwisko powinni jej upublicznić.

Konfident
Konfident

Uprzejmie donosze że ta Pani Jest Nauczycielem wszystkiego i niczego w szkole w Lindowie. Pomimo nadużywania alkoholu w szkole w trakcie zajęć lekcyjnych nikt nie reagował odpowiednio a nawet zamiatal problem pod dywan ze względu na fakt iż emerytura pukala Pani N. Do drzwi😂Niestety patologia w tej szkole jest na poziomie najwyższym i worek z problemami powoli zaczyna rozwiązywać się sam!