R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatIII Zlot Motocyklowy w Sulmierzycach

III Zlot Motocyklowy w Sulmierzycach [ZDJĘCIA]

Od skuterków i szybkich ścigaczy po dostojne cruisery. Miłośnicy dwóch kółek po raz trzeci pojawili się na Zlocie Motocyklowym w Sulmierzycach.

Na III Sulmierzycki Zlot Motocyklowy przybyło ponad 350 motocykli z całej Polski oraz kilkanaście zabytkowych samochodów.

Gości powitała Sekretarz Gminy Sulmierzyce Anna Szydłowska oraz Przewodniczący Rady Gminy w Sulmierzycach Tadeusz Kruszyński. Imprezie towarzyszyło wiele atrakcji, można było pooglądać nie tylko wspaniałe motocykle, zobaczyć wystawę historycznych pojazdów, ale też posłuchać rockowego grania w wykonaniu zespołów Jack Kraners i Lorem, który przybył z Sulmierzyc w Wielkopolsce. Na uczestników zlotu czekała grochówka i żurek przygotowane przez stowarzyszenie Dobra Wola z Woli Wydrzynej oraz kiełbaski z „Piekielnego grilla”. Na placu stanął również symulator dachowania. Dla starszych gości zoragnizowano zawody strzeleckie, a dla najmłodszych dmuchańce.

Najbardziej widowiskowym momentem zlotu była parada motocykli. Maszyny przejechały blisko 50 kilometrową trasę wyznaczoną po terenie gminy Sulmierzyce. Wiele emocji i sporą dawkę adrenaliny dostarczył pokaz motocyklowego freestyle. Jak mówili goście imprezy tegoroczny zlot motocyklowy bez najmniejszych wątpliwości należy zaliczyć do udanych.

R e k l a m a

5 KOMENTARZE

guest
5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Wieśniak
Wieśniak
4 lat temu

Ale lipa była pierwszy i ostatni raz tam byłem!!!!!!!!!!!!!

Adam13
Adam13
4 lat temu

Było super, organizatorzy stanęli na wysokości zadania tylko przez pewien czas pogoda trochę nie dopisała, ale na to nikt wpływu nie ma. Do zobaczenia za rok.

admin
admin
4 lat temu

Ostatni zespół muzyczny najlepszy! Występ mega!
Szkoda tylko, ze mieszkańcy nie dopisali, trochę wstyd.

Karola
Karola
4 lat temu

zdjęcia super 😀

pdef
pdef
4 lat temu

Kiedy będzie reszta zdjęć?