R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDziałoszyn. Informacja dla rodziców uczniów szkół podstawowych

Działoszyn. Informacja dla rodziców uczniów szkół podstawowych

Szanowni rodzice uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 2 w Działoszynie,

Przed nami nowy rok szkolny 2019/2020. Czas wytężonej, ale także satysfakcjonującej pracy. 2 września br. rozpoczynamy wprowadzenie nowych rozwiązań w systemie edukacji, który był oczekiwany przez rodziców, uczniów oraz grono pedagogiczne lokalnej społeczności. 

W związku z czym informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Janusza Korczaka w Działoszynie, których rodzice zadeklarowali dobrowolną zgodę uczęszczania ich dzieci od 1 września 2019 roku do budynku po gimnazjum oraz uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika rozpoczynają rok szkolny 2019/2020 w nowej siedzibie przy ul. Ogrodowej 3A w Działoszynie. 

Nauka w w/w obiekcie zapewni uczniom warunki do wszechstronnego rozwoju oraz osiągnięcia możliwie najwyższych kwalifikacji. Grono pedagogiczne przygotowane jest do przekazania bezcennej wiedzy i umiejętności. Natomiast zadaniem dyrekcji placówki będzie zapewnienie, lokalnego społeczeństwa, że spełnia ona swoją rolę dydaktyczną, a także gwarantuje odpowiednią atmosferę, poczucie przynależności i zapewnia bezpieczeństwo uczniom. 

Powyższe zadanie w procesie kształcenia dzieci i młodzieży jest zadaniem niezmiernie istotnym – ma swój udział w prawidłowym ich rozwoju oraz przygotowywaniu ich do życia w nieznanej i wymagającej przyszłości. Dlatego warto kształcić je bezpiecznie.

W związku z czym zachęcamy rodziców dzieci i młodzieży, do zapoznania się z nowoczesnymi możliwościami dydaktycznymi obiektu przy ul. Ogrodowej 3a w Działoszynie i rozmów z dyrekcją, które ułatwią Państwu podjęcie decyzji w sprawie zapisania swoich pociech do tej właśnie placówki.

Więcej informacji można uzyskać w placówce przy ul. Ogrodowej 3a w Działoszynie, bądź telefonicznie pod numerem 438413197.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a