R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiat"Jarzębinówka" w Strzelcach Wielkich

„Jarzębinówka” w Strzelcach Wielkich [ZDJĘCIA]

W gorące niedzielne popołudnie na stadionie sportowym w Strzelcach Wielkich odbył się piknik edukacyjno-informacyjno-kulturalny „Jarzębinówka”. Impreza obfitowała w masę atrakcji, był wirtualny rollercoster, ściana wspinaczkowa oraz plac zabaw dla najmłodszych. Na scenie wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta, Mażoretki „VIVA”, lokalny zespół ludowy „Jankowskie Wolanki”, harcerze 9DH „Promieniści”, kabaret „Cudoki”, „Contra” oraz grupa drag queen, która prowadziła całą imprezę.

Na stadionie stanęły stoiska stowarzyszeń należących do Lokalnych Grup Działania, które prezentowały na swoich stołach ręcznie wykonane ozdoby. Oczywiście nie zabrakło lokalnych potraw, które nie tylko wybornie smakowały, ale był również pięknie przyozdobione. Niewątpliwe imprezę należy uznać za udaną, o czym świadczyć mogły m.in. zadowolone buzie dzieciaków. Zabawa trwała do późnego popołudnia i stała się miejscem, mile spędzonego czasu całych rodzin.

R e k l a m a

57 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

57 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
gosc2
gosc2
7 lat temu

dziwnym trafem kgw dubidze nie trafiło na dożynki w Nowej Brzeźnicy. Była to konkurencja dla Marzęcin, pewnie wójt boi się rywala (społecznika).
W przyszyłem roku komisarz da wam popalić, zobaczycie co wyrabiają ze szkołami.

Edzia
Edzia
odpowiedział na komentarz  gosc2
7 lat temu

Dokładnie. Poza tym w Strzelcach była lipa totalna a w Marzecicach ludziom się podobało

kasia
kasia
odpowiedział na komentarz  Edzia
7 lat temu

Ewidentnie kolega Nowak walczy z obecną władzą… także zamiast iść na ugodę to wspiera wójta poprzednika… nie jest to dobre, mogli podzielić się i zrobić po tygodniu… widocznie nie umieją się dogadać, a strażaki takie pomocne hehe

Ziom
Ziom
odpowiedział na komentarz  kasia
7 lat temu

Ewidentnie władza gminna jest nieudolna, mając tak ogromne możliwości wsparcia w postaci spółek skarbu państwa, organizuje taką padakę…

kasia
kasia
odpowiedział na komentarz  Ziom
7 lat temu

Padakę to Ty jesteś ziom.. Wypowiadaj się z sensem…. takim słowami to możesz się udać na wiejską i …… „:D

Komer
Komer
odpowiedział na komentarz  Ziom
7 lat temu

ziom 😀 Startuj na wójta i pokaż co potrafisz 😛 wątpię żebyś wytrzymał 6 miesięcy

Gośka
Gośka
odpowiedział na komentarz  kasia
7 lat temu

Wątpię, aby Komar po swoich wybrykach i olewaniu ludzi mógł czegokolwiek szukać w Strzelcach…

Łukasz
Łukasz
odpowiedział na komentarz  Gośka
7 lat temu

Co prawda to prawda, Komar nawet dzień dobry ludziom nie odpowiadał. Jego czasy na szczęście bezpowrotnie minęły.

Wójt
Wójt
odpowiedział na komentarz  Łukasz
7 lat temu

Brawo Popieram !!!!!

Komer
Komer
odpowiedział na komentarz  Edzia
7 lat temu

Edzia a co było w marzęcicach lipa totalna lepiej żeby się nie powtórzyła tak impreza bo szkoda… żenada

Piekarnik
Piekarnik
odpowiedział na komentarz  Komer
7 lat temu

Widać tu kto na tym forum jest na garnuszku wójta. Komer a co było w Strzelcach ? Jakie atrakcje oprócz cheerleaderek i orkiestry? (wszystko od czasów komara). Wez sie ogarnij u was byla nędza a w marzecicach nawet NTL było ☺

NTY
NTY
odpowiedział na komentarz  Piekarnik
7 lat temu

W Marzęcicach NTL był bo społecznik promował mięso wieprzowe -wsłuchaj się w jego wypowiedź na NTL, w tym miał swój interes, pewnie polatał pozbierał kilka podpisów i kasa w kieszeni jest.

Elo
Elo
odpowiedział na komentarz  gosc2
7 lat temu

Jaki Komisarz o czym kolego Ty gadasz ?? Na wójta tak mówisz ? 😛

man
man
odpowiedział na komentarz  Elo
7 lat temu

właśnie zaczęło obowiązywać prawo że jak wójt zrezygnuje na rzecz dyrektorskiego stanowiska w spółce energetycznej (czy innej) po okresie 2 lat kadencji, to do końca kadencji jest komisarz. taka demokracja

Elo
Elo
odpowiedział na komentarz  man
7 lat temu

Wójt nie zrezygnuje, jakieś plotki rozsiewasz „man” 🙂 Nakręcaj dalej ludzi 😛 W końcu masz w tym udział…

Grzesiek
Grzesiek
odpowiedział na komentarz  Elo
7 lat temu

Różnych już było wójtów czy naczelników w Strzelcach, ale takiego słabego jak Jednak to jeszcze nie było. Moim zdaniem powinien sam wypić to piwo, którego nawarzył. Niech weźmie odpowiedzialność za swoje poczynania i rządzi do końca kadencji.

Elo
Elo
odpowiedział na komentarz  Grzesiek
7 lat temu

Zgadzam się z Tobą…

Zadowolona
Zadowolona
odpowiedział na komentarz  Elo
7 lat temu

A ja się z Wami nie zgadzam! Nareszcie jest Wójt który dba o nasze dzieciaki! w końcu szkoła ma prawdziwą świetlicę i zmodernizowane Przedszkole w Strzelcach :):):)

Grzesiek
Grzesiek
odpowiedział na komentarz  Zadowolona
7 lat temu

A kto jako radny gminy Strzelce Wielkie głosował za likwidacją szkoły we Wistce? Pan Marek Jednak. Nie wyprze się, że to nieprawda. Są na to i na wiele innych spraw protokoły z posiedzeń rady.

Zadowolona
Zadowolona
odpowiedział na komentarz  Grzesiek
7 lat temu

Prawda jest taka, że jak by poprzednia władza czytaj poprzedni wójt nie chciał zamknąć tej szkoły to ona by sobie istniała,ale no cóż poprzednik zabierał dzieciom dawał strażakom .

Hiii
Hiii
odpowiedział na komentarz  Zadowolona
7 lat temu

Teraz Wójt daje swoim klakierom

kasia
kasia
odpowiedział na komentarz  Hiii
7 lat temu

Daje ale chyba Tobie…

Dhdg
Dhdg
odpowiedział na komentarz  kasia
7 lat temu

Skąd wiesz też bierzesz ?

Komer
Komer
odpowiedział na komentarz  gosc2
7 lat temu

komisarz hahaha gosc2 możesz mi wiesz co zrobić 😀 😀

Drzej
Drzej
7 lat temu

Jakim był weterynarzem, taki jest wójtem…

Elo
Elo
odpowiedział na komentarz  Drzej
7 lat temu

Drzej…. Widocznie badał Ciebie hehehe

packa
packa
7 lat temu

Ciekawe czy na jakimś stoisku była ,,jarzębinówka” tak jak ,,cytrynówka” czy ,,aroniówka” itp. Rzeczywiście prawdziwie edukacyjno-informacyjno-edukacyjna nazwa dla ,,pikniku rodzinnego”, a to dopiero pierwsza edycja……..Gratulacje dla pomysłodawców i realizatorów.

Robot
Robot
odpowiedział na komentarz  packa
7 lat temu

Teraz w następnej edycji będzie kiełbasa wyborcza z bimbrem. Fakt dla edukacji i dzieci festyn był „super”

Garno
Garno
odpowiedział na komentarz  Robot
7 lat temu

Myślę że mimo jakich ludzi sobie dobiera to się coś dzieje w gminie solary zakup ciągnika i mamy na to dofinansowanie, a nie jak było wcześniej puste obiecanki… Nasza gmina nigdy nie będzie kleszczowem, rząśnią, czy też sulmierzycami… Ważne że coś się dzieje pozytywnego…

anonim
anonim
odpowiedział na komentarz  Garno
7 lat temu

solary ale za jaką cenę ??????????? dobry żart chyba to kpina ze strony władz to po co mówił tyle o gminach ościennych ile to mają i ze my tez mozemy miec tak ma zmienic gmine poczekamy zobaczymy

Widz
Widz
odpowiedział na komentarz  anonim
7 lat temu

Zmień gminę kolego….

Elo
Elo
odpowiedział na komentarz  packa
7 lat temu

A wcześniej było święto gęsi czy jak to tam i było to samo taka sama impreza i też tak pisałeś kolego packa ? ? Wątpię…

Łodziaki
Łodziaki
7 lat temu

Przeglądam zdjęcia i oczom nie wierzę! Czyżby redaktor kulis powiatu wieluńskiego przebierając się za to coś, odkrył w sobie drugie ja? A może za pieniądze gotów jest nawet obciąć sobie…. 🙂

kasia
kasia
odpowiedział na komentarz  Łodziaki
7 lat temu

Poprosimy następne serie Jarzębinówki 🙂

mieszkaniec
mieszkaniec
7 lat temu

No cóż kgw z Dubidz na biesiadzie w Strzelcach, a w tym samym czasie odbywały się gminne dożynki w Nowej Brzeżnicy, powiem że Wójt Brzeźnicy powinien być niezadowolony, ale to chyba nieprawda, skoro zorganizował im transport. Jest odpowiednie przysłowie o mydle i pewnej części ciała, ale nie przytoczę.
Może owe mieszkanki przeniosą się do Parafii w Strzelcach, skoro nie znają drogi do parafialnego kościoła.
A Redaktor Kulis to naprawdę bezstronna prasa, jak media, ale w stanie wojennym. Mam już dla niego temat: „Jarzębinówka” a fundusz „korkowy” (przeciwalkoholowy) w gminie Strzelce.

NORMALNY!
NORMALNY!
7 lat temu

Wypowiedzi typowych wiejskich polaczków,borsuków! którym ciągle coś przeszkadza!!! Niech jeden z drugim weźmie się za prawdziwą prace a nie wylewa żale w internecie,jak to jest mu źle! Wójt Komar źle, teraz ten wójt jeszcze gorzej! Najpierw odpowiedzcie sobie na pytanie,czego wy ludzie chcecie? Dajcie człowiekowi dokończyć kadencje i dopiero wtedy go rozliczajcie! Piszecie ,,jakim był weterynarzem takim jest teraz wójtem” Jeśli tak bardzo mu zazdrościcie to teź startujcie w wyborach albo skonczcie weterynarie i wtedy zobaczymy jak sami sobie z tym poradzicie! Bez odbioru!!!

kolo
kolo
odpowiedział na komentarz  NORMALNY!
7 lat temu

Ciekawe ile kulisy wzięły za imprezkę w strzelcach więcej niż w działoszynie sulmierzycach czy nie? trzeba by to sprawdzić za ile piszą takie piękne artykuły o niektórych gminach

Amigo
Amigo
odpowiedział na komentarz  kolo
7 lat temu

To samo sobie pomyślałem. Też chciałbym zobaczyć fakturę, chociaż część i tak mogło pójść pod stołem. W końcu nadszedł czas zapłaty za przedwyborczy lans na łamach wiadomej gazetki.

Artur
Artur
odpowiedział na komentarz  NORMALNY!
7 lat temu

Wystarczy tylko popatrzeć na te łapki i już wiadomo kto komentuje ciągle te artykuły o Strzelcach. Stara klika Komara nieudacznika, który przez 12 lat siedział i pierdział w stołek. Ja tam widzę różnicę gołym okiem w ciągu kilkunastu miesięcy zrobiono zdecydowanie więcej niż podczas jednej kadencji byłego Wójta. A że nie mają konkretnych rzeczowych argumentów wiec walczą tutaj – żenada i wstyd!

Milka
Milka
odpowiedział na komentarz  Artur
7 lat temu

no może i tak Artur, głosowałam na obecnego wójta jednaka ale jak się dowiedziałam że muszą teraz zwrócić prawie pół miliona do unii za kanalizacje to się zastanawiam… przecież to nasze podatki, my za to zapłacimy i tyle

rolnik
rolnik
odpowiedział na komentarz  Artur
7 lat temu

@Artur napisz jaśniej co za pana wójta Jednaka jest zrobione w naszej gminie? większość projektów które są zrobione to były wnioskowane właśnie przez Twojego znienawidzonego byłego wójta.

XYZ
XYZ
odpowiedział na komentarz  rolnik
7 lat temu

Zgadzam sie z tobą „rolnik”. Ciekawe skoro daje dzieciom czemu do tej pory nie zakupił budynku po PZD w Strzelcach i nie urządził tam GOK. Z tego co kojarzę to nieruchomości była do kupienia już jak był wójtem nie wiem jak jest teraz. Pomaga dzieciom remontuje szkoły przedszkola ale młodzież wychodzi ze szkoły i wieczorem gdzie idzie? pod przystanek lub szkołę i nie trzeba pisać co tam robią. A w taki budynku mogły by zajęć sobie wolny czas lub coś pożytecznego zrobić. Ciekawe co powstanie albo kto kupi podworski budynek na przeciwko zakładu z maszynami rolniczymi lub z materiałami budowlanymi.… Więcej »

XYZ
XYZ
odpowiedział na komentarz  XYZ
7 lat temu

Mam jeszcze jedno pytanie kiedy i jak będzie można obejrzeć nagranie z sesji rady gminy?

anonim
anonim
odpowiedział na komentarz  XYZ
7 lat temu

właśnie też chętnie chce zobaczyc nagranie sesji bo nie mam czasu chodzic na sesje a w dzisiejszych czasach to normalne ze mieszkańcy mają prawo wiedziec co władza robi no i czy mówi z sensem i realizuje obietnice oj bo jest ich troche a pan M tyle mówił przed wyborami. XYZ tez mnie zastanawia co się dzieje w tych strzelacach czemu nie ma do tej pory tej biedronki coś tu ………… i pewnie już nie będzie ……

kolo
kolo
odpowiedział na komentarz  anonim
7 lat temu

Jak pamiętam Anonim to sesje miały być już dawno nagrywane, czegoś nasz Wójt Sekretarz i Urzędniki się boją, i na hasło ,,nagrywanie” trzęsą portkami i spódnicami, mam nadzieję że ktoś to w końcu przełamie bo my jako mieszkańcy mamy prawo do tego

sąsiad
sąsiad
odpowiedział na komentarz  kolo
7 lat temu

Czy to prawda że gmina strzelce kupiła ciągnik od swojego kolegi? sprytnie

Karol
Karol
odpowiedział na komentarz  sąsiad
7 lat temu

Z tego co wiem to był przetarg i dali najmniejszą cenę… Także wszelkie inne insynuacje mogą spowodować tylko plotki…

Karol
Karol
odpowiedział na komentarz  XYZ
7 lat temu

Jakbyś kolego wiedział to poszukaj sobie w necie w jakich miejscowościach może powstać Biedronka ? ? Ile mieszkańców itd 🙂

Artek
Artek
odpowiedział na komentarz  rolnik
7 lat temu

Tiaa Rolnik i kara za kanalizację to też wina starego wójta… W obeznaniu jest lepszy niż poprzedni bo w ogóle odzywa się do wszystkich a nie jak poprzedni co kadencje mówił tylko dzień dobry…

Piotr
Piotr
odpowiedział na komentarz  rolnik
7 lat temu

Straż i klikę która została wyrzucona z rady… to wszystko jest na tym forum.. Obrońcy…

wistkowy
wistkowy
7 lat temu

CO buduja koło koscioła jakis market???

Wistkowa
Wistkowa
7 lat temu

A co budują naprzeciwko ośrodka zdrowia???

Wojtas
Wojtas
odpowiedział na komentarz  Wistkowa
7 lat temu

Wszystkim tym krytykom obecnej i byłej władzy dałbym cztery lata w radzie oraz niech wybiorą sobie wójta i zobaczymy na co ich będzie stać…. Znając tok tych rozmów, to byłby to zmarnowane 4 lata 🙂

Wojtas
Wojtas
odpowiedział na komentarz  Wistkowa
7 lat temu

Sklep spożywczy

anonim
anonim
odpowiedział na komentarz  Wojtas
7 lat temu

kolo to ze miały być nagrywane to wiem ale co ten nasz wójt nie chce żeby były nagrywane czy rada bo nie rozumiem kto ma podjąc decyzje o nagrywaniu ???? wójt????? bo jesli tak to pewnie nigdy nie będą nagrywane te sesje i nic nadal nie będziemy wiedziec co w gminie się dzieje bo tak władzy wygodnie

ewa
ewa
odpowiedział na komentarz  Wojtas
7 lat temu

pod jaką nazwa ten sklep

obywatel
obywatel
odpowiedział na komentarz  ewa
7 lat temu

lewiatan & Mar… pwenie