Jest Was już 5000. Dziękujemy!

2

Przed kilkoma dniami liczba naszych facebookowych fanów przekroczyła 5000 i stale rośnie.

Zważając na fakt, że swoim zasięgiem obejmujemy w zasadzie tylko powiat pajęczański, jest to rewelacyjny wynik. Dla porównania konkurencyjna strona o zbliżonej tematyce nie może się pochwalić nawet w połowie tak dużym fanpagem. Posty publikowane na naszym fanpage’u potrafią uzyskać ogromny zasięg i dotrzeć do ponad 50 000 użytkowników tygodniowo.

Polub TwojePajeczno na facebooku.

Dodatkowo z informacji pozyskanych z serwisu SimilarWeb.com wynika, że kolejny miesiąc z rzędu jesteśmy niekwestionowanym liderem zasięgu wśród serwisów informacyjnych powiatu pajęczańskiego, kilkukrotnie wyprzedzając konkurencję w miesięcznej liczbie wizyt. Marcowe statystyki zapowiadają się jeszcze lepiej. Liczba naszych unikalnych użytkowników stale oscyluje w granicach 30 000 – 45 000 miesięcznie.

Ciekawostką jest również fakt, że w lutym (wg. SimiliarWeb) na drugim miejscu wśród najczęściej odwiedzanych lokalnych serwisów internetowych znalazła się oficjalna strona Gminy i Miasta Pajęczno.

Świetnie prezentują się również nasze wyniki w serwisie YouTube, filmy na kanale TwojePajeczno.pl obejrzano już ponad 350 000 razy. Próbowaliśmy porównać nasze statystyki z konkurencją, ale niestety z nieznanego nam powodu wyłączono tam wyświetlanie informacji z podsumowaniem kanału. Z przybliżonych kalkulacji wynika jednak, że i na tym polu posiadamy znaczącą przewagę kilkuset tysięcy wyświetleń.

Wszystkim naszym czytelnikom chcielibyśmy podziękować i zachęcić do regularnego odwiedzania oraz polecania TwojePajeczno.pl znajomym. Dziękujemy również reklamodawcom i ludziom, którzy pomagają tworzyć ten serwis.
Wierzymy, że z czasem będziemy coraz lepsi, a zawartość portalu jeszcze ciekawsza.

Poprzedni artykułNowoczesne sposoby pozyskiwania darmowej energii – panele fotowoltaiczne
Następny artykułPijany 72-latek sprawcą wypadku
guest
2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
GRATULACJE
GRATULACJE
5 lat temu

Gratuluję Administratorowi!!! Bieżące informacje, ciekawy projekt, niekonwencjonalny klimat. Serwis stworzony i tworzony z pasją, przejrzyście, dla każdego i każdy może dodać coś od siebie. BRAWO 🙂 Życzę podwojenia ilości zainteresowanych użytkowników 🙂