R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiat"Kariera w mundurze" - sprawdź się podczas testów sprawnościowych

„Kariera w mundurze” – sprawdź się podczas testów sprawnościowych

W czwartek 10 listopada w Pajęcznie odbędą się pokazy testów sprawnościowych. Każdy chętny do służby w policji oraz straży pożarnej może się sprawdzić, poćwiczyć wykonanie policyjnych i strażackich testów sprawnościowych. Przedstawiciele pajęczańskiej policji oraz straży pożarnej omówią i zaprezentują ich wykonanie oraz będą korygować błędy tym, którzy podejmą wyzwanie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie oraz Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie zapraszają uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz wszystkich chętnych do służby w policji oraz straży pożarnej na pokazowe testy sprawnościowe pod hasłem „Kariera w mundurze”.

Test sprawności fizycznej to jeden z etapów postępowania kwalifikacyjnego przy przyjęciu do policji oraz straży pożarnej. W policyjnym naborze polega on na pokonaniu toru przeszkód natomiast, aby zostać zawodowym strażakiem należy zmierzyć się z trzema konkurencjami – podciąganiem na drążku, biegiem po kopercie oraz beep testem (próba wydolnościowa).

Wydarzenie odbędzie się 10 listopada o godz. 13:00 na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Noblistów w Pajęcznie. Jest to świetna okazja dla wszystkich, którzy zamierzają w przyszłości założyć mundur. Uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzić swoją kondycje fizyczną na policyjnym torze przeszkód oraz na poszczególnych konkurencjach testu sprawnościowego obowiązującego przy rekrutacji do Państwowej Straży Pożarnej. Wszystko po to, aby już na właściwym egzaminie skutecznie poradzić sobie z tym etapem kwalifikacyjnym.

Szczegółowe informacje spotkania uzyskacie pod nr tel. 723 694 581 oraz 693 077 995. Wymagany strój i obuwie sportowe od osób, które podejmą wyzwanie i zmierzą się z testami sprawnościowymi.

W trakcie próbnych testów sprawnościowych, które odbędą się już w ten czwartek podczas akcji „Kariera w mundurze”  będzie można sprawdzić samego siebie i poczuć się jak zawodowy funkcjonariusz.
Jednak to nie jedyna okazja, żeby zobaczyć czym są służby mundurowe, ponieważ dodatkowo w trakcie wydarzenia będzie możliwość wsparcia zbiórki funduszy dla Jasia i przekonania się ile satysfakcji daje pomaganie drugiej osobie!
R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
zona strażaka
zona strażaka
1 rok temu

super termin i godzina, gratuluję, ciekawe dla kogo ta impreza

Last edited 1 rok temu by zona strażaka