Kompletnie pijany 14-latek trafił do szpitala

8

Pajęczańscy funkcjonariusze interweniowali wobec czterech pijanych nastolatków. Jeden z nich, 14-letni nieprzytomny chłopak w stanie upojenia alkoholowego trafiła do szpitala. Policjanci ustalają, jaki alkohol spożywali nieletni i kto im go udostępnił.

Wakacje to okres kiedy policjanci szczególnie przypatrują się, w jaki sposób młodzież spędza czas wolny. W środę 1 lipca około 20:30 na terenie miejscowości Bugaj Radoszewicki pajęczańscy mundurowi podjęli interwencje wobec czterech młodych osób w wieku 13-14 lat, które podejrzewane były o spożywanie alkoholu.

W trakcie czynności okazało się, że nieletni byli pod wpływem alkoholu, a jeden z nich został znaleziony nieprzytomny w lesie przez osobę postronna, która zawiadomiła służby ratownicze. 14-letni mieszkaniec gminy Siemkowice został przewieziony do szpitala w stanie upojenia alkoholowego – informuje rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie mł. asp. Marcin Pawełoszek.

Badanie wykazało u trzech pozostałych nastolatków – dwóch dziewczyn i chłopca – prawie pół promila alkoholu w organizmie. Pozostała trójka została przekazana opiekunom prawnym. Teraz policjanci wyjaśniają skąd nieletni mieli alkohol. Osobie, która rozpija nastolatków może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności. O ich zachowaniu zostanie także powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.

R e k l a m a
Poprzedni artykułDruga runda walki o życie Oskarka
Następny artykułKoronawirus. Kolejne kilkadziesiąt osób wyzdrowiało
guest
8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Antoni
Antoni
9 miesięcy temu

Wakacje😀😀 super początek

Pol
Pol
odpowiedział na komentarz  Antoni
9 miesięcy temu

Może nie czas krytykować tylko pomoc dzieciom.Jaki mają przykład nie chodzenia do szkoły bo szkoły pozamykane .Co taki chłopak na wiosce ma robić czy ktoś podał tym dzieciom pomocną dłoń. Może czas się nad tym zastanowić i dac dzieciom żyć normalnie zorganizować zajęcia poprosić młodych do pomocy Żeby ich dowartosciowac A nie potępiać.

Ginger
Ginger
odpowiedział na komentarz  Pol
9 miesięcy temu

Za moich czasów wystarczyła piłka, kilka kamieni zamiast słupków i była gra do późnego wieczora, teraz są boiska, ale puste. Ewentualnie rower. Był i alkohol, ale w zdecydowanie wyższym wieku i mniejszych ilościach typowo na ogniskach. Teraz okazja zawsze się znajdzie, dzieci przedewszystkim piją po wyborach bo widzą kogo ten ciemnogród wybiera, a ich przyszłość ………jaka przyszłość

Ssss
Ssss
odpowiedział na komentarz  Ginger
9 miesięcy temu

Dziwne żeby boiska nie stały puste skoro panuje pandemia

Mati
Mati
9 miesięcy temu

Za moich czasów to nikt nas nigdzie nie chciał podwieźć, trzeba było wytrzeźwieć i iść do domu. Kurła kiedy to było nie to co teraz 😪

Paj
Paj
9 miesięcy temu

Ja tu widzę że komętujacy tutaj to sami emeryci i opowiadają jak to było za ich czasów hohoho

Żympat
Żympat
9 miesięcy temu

Gdzie był ten wypadek co Lepper noge złamał??

Ciekawski
Ciekawski
4 miesięcy temu

Kto to tam chlał?