R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDruga runda walki o życie Oskarka

Druga runda walki o życie Oskarka

Pamiętacie Oskara? Półtora roku temu uratowaliście mu życie, finansując operację serduszka w szpitalu w Watykanie. Tuż po narodzinach lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. 

Dzięki bezinteresownej ofiarności ludzi w 2018 roku zebrano astronomiczną kwotę ponad 250 tysięcy złotych na leczenie kilku miesięcznego Oskara. Chłopczyk urodził się z bardzo skomplikowaną wadą serca. Watykańscy lekarze zoperowali małe serduszko. Dzięki Wam maluch jest z nami. Rośnie, rozwija się i napawa rodziców dumą. To była jednak dopiero pierwsza runda. Przed chłopcem kolejne starcie o szczęśliwe i długie życie.

Kilka dni temu Oskarek został zakwalifikowany do drugiej części zabiegu. To dla niego jedyna szansa. Ostatnio zemdlał, a rodzice znów zadrżeli ze strachu o jego życie. Chłopiec nie może dłużej czekać. Musi wyjechać najpóźniej za dwa tygodnie! Na leczenie potrzebuje 50 000 złotych.
Każdy kto chciałby wspomóc Oskara w jego walce może dokonać wpłaty za pomocą strony Fundacji Gajusz https://gajusz.org.pl/pomoz-teraz/zycie-ma-swoja-cene/
Wystarczy kliknąć w powyższy link, a następnie wypełnić formularz wpłat.

R e k l a m a