R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatŁukasz potrzebuje Twojej pomocy

Łukasz potrzebuje Twojej pomocy

Łukasz Pawlak to mieszkaniec naszego powiatu, który uległ wypadkowi, w wyniku którego doznał paraliżu rąk i nóg. Od tego czasu porusza się na wózku. Trwa zbiórka na zakup samochodu przystosowanego do jego niepełnosprawności.

W grudniu 2019 roku życie Łukasza Pawlaka całkowicie się zmieniło. Kierowany przez niego samochód uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna w sile wieku doznał bardzo ciężkich obrażeń. Uszkodzeniu uległ rdzeń kręgowy w odcinku szyjnym co poskutkowało paraliżem czterokończynowym.

Łukasz potrzebuje całodobowej opieki oraz pomocy w każdej kwestii ponieważ ma sparaliżowane ręce i nogi. Dzięki kosztownej rehabilitacji i ciężkiej pracy udało mu się osiągnąć duże postępy – może mówić i siedzieć. Jego stan zdrowia nadal wymaga częstych wizyt u lekarzy, badań kontrolnych oraz wyjazdów na rehabilitację.

Niestety każdy wyjazd z domu wiąże się z kosztami wynajmu specjalistycznego pojazdu dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, a te są niemałe. Rozwiązaniem jest zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych. Każdy, kto chciałby wesprzeć Łukasz, może dokonać wpłaty za pomocą serwisu Zrzutka.pl

https://zrzutka.pl/samochod-przystosowany-do-przewozu-osob-niepelnosprawnych

 

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
ktoś nie stąd
ktoś nie stąd
1 rok temu

Panie Łukaszu dużo wiary,siły i wytrwania.

Baba
Baba
1 rok temu

Panie Łukaszu ,niejako a własne życzenie…

Tłuuczek
Tłuuczek
odpowiedział na komentarz  Baba
1 rok temu

Weź jeszcze kołtuniaro napisz to na dużej dykcie i przybij to dużym gwoździem chłopakowi do czoła żeby nie daj Boże na sekundę o tym nie zapomnial!!!