Za mandat zapłacisz kartą. Terminale na wyposażeniu pajęczańskiej drogówki

5

Od 1 lutego 2018 roku policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie będą wyposażeni w terminale płatnicze. Dzięki temu mandat opłacisz bezpośrednio podczas kontroli. To ogromne ułatwienie zwłaszcza dla obcokrajowców.

W związku z nowelizacją Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia, już od 1 lutego mandat za jazdę niezgodną z przepisami będziemy mogli opłacić bezpośrednio podczas kontroli.

Urządzenia przystosowane są do akceptowania płatności kartami oraz aplikacją płatniczą BLIK. Przypominamy, że oprócz nowej formy uiszczenia mandatu karnego, ukarani nadal do dyspozycji mają możliwość opłacenia mandatu w tradycyjny sposób: przelewem lub wpłatą gotówkową na poczcie na konto wskazanego Urzędu Skarbowego – informuje rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie sierż. szt Marcin Pawełoszek.

Z możliwością bezgotówkowego uiszczenia zapłaty za mandat karny kierujący będą mogli spotkać się na terenie całego kraju. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie będą dysponowali 2 takimi urządzeniami.

R e k l a m a
Poprzedni artykułW Sulmierzycach powstanie targowisko z prawdziwego zdarzenia
Następny artykułRozlicz swój PIT
guest
5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ha!Ha!
Ha!Ha!
3 lat temu

Nie posiadamy się z radości. Ależ to będzie ułatwienie.

Edek
Edek
3 lat temu

Co za radość!!

janek
janek
3 lat temu

dalej niech stoją koło działek w Działoszynie a przez przejście na osiedlu przechodzi się biegiem a nam wpierają że to dla naszego bezpieczeństwa ha ha ha i teraz jeszcze TERMINAL

koko
koko
odpowiedział na komentarz  janek
3 lat temu

co ma piernik do wiatraka?

Amerykanin
Amerykanin
3 lat temu

stoją źle . Nie stoją -Źle . Są widoczni Źle – nie ma ich -Źle . Płacenie mandatów np na poczcie -źle bo kolejka etc – jest Terminal – Źle… Wszystko jest Źle . . .