R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatMotocykliści z Rząśni obdarowali dzieci z Domu Dziecka

Motocykliści z Rząśni obdarowali dzieci z Domu Dziecka

W niedzielę 8 grudnia, bezpośrednio po Mikołajkach Stowarzyszenie “Rząśnia Moto Team” po raz kolejny pokazało swoje wielkie serce odwiedzając Dom Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej.

Za namową swoich kolegów z – również zrzeszającej wielbicieli motocykli, grupy „Niezależnych Motocyklistów z okolic Widawy” przekazali oni wychowankom Domu Dziecka zakupione ze zbiórek swych członków i osób zaprzyjaźnionych z grupą, prezenty.
Były to między innymi, bardzo przydatne tym młodym ludziom, śpiwory, torby podróżne większe i mniejsze, przybory i materiały kosmetyczne dla chłopców i dziewczynek, kubki termiczne, a także słodycze.

Ogromną radość wychowankom Ośrodka sprawiła też wizyta suczki “Racy” będącej swoistą maskotką Stowarzyszenia, która na te i podobne spotkania jeździ wraz ze swoim właścicielem w specjalnym koszu.

W podziękowaniu za prezenty i wizytę na naszych motocyklistów czekał jeszcze mały poczęstunek przygotowany przez wychowanków i co najważniejsze śmiech i radość dzieci z podarunków.

Podkreślić trzeba, że dość krótko działające Stowarzyszenie “Rząśnia Moto Team” bardzo intensywnie włącza się we wszelkie wydarzenia, zarówno kulturalne jak i charytatywne. Jak mówią członkowie Moto Team: „Pomaganie jest fajne, więc pomagamy”.

tekst i fot.: Rzasnia.pl
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments